Special Days Image
Sayfa 100/121 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 793 - 800 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    güzel beyin fırtınası var.ben de ekleme yapayım.
    şirket önce tahsisli sermaye arttırımı basvurusu yaptı eline gözüne bulaştırdı. sonra bedelli artışı istedi ama spk yanıt dahi vermedi.
    y.küçükçalık yönetim kurulu başkanlığından ayrıldı.döviz borçlarını tam dövizin durgun olduğu bir dönemde kapattı.şirket açısından faiz devam ediyor.
    tarmanlar Kayserili. bu tahtada ne işleri var.hem tekstil hem inşaat sektöründeler...M.tarman %4.99 olan payını niçin az bir lot alarak kendini deşifre etti...
    Bu arada bence tahtada patron tarafından görevlendirilen bir spek var.

yatırım tavsiyesi değildir
    Tarmanlarla ilgili durumu yatırımcı ilişkilerini arayıp sormuştum.Ara sıra alım yapıyormuş bildikleri bi yatırımcı değilmiş. onların yalancısıyım.Israröa onun da bu işin içinde olduğunu düşünüyorum.

2. 14 milyon zararı da açıkladı. Kar bekleyen de yoktu zaten.

3. Beyler bu Mehmet Tarman bildiğimiz Tarman Group mu ? Atakuleciler. Kayserilidi galiba onlar tekstil işide yapıyorlar kendi gruplarında. Bu adamlar ne çeviriyor acaba. Yaşar payını %5 e düşürdü. Hatta dünkü 0,79 satışlarınında onun olduğunu düşünüyorum. Tamamen satar mı acaba hisselerini ?

4. Sayfa kurum bağladı, hayrina bir pasta atın, hacim yok ama pasta görelim enazindan

5. arsayı ne yapacak bunalar bilen varmı bedava fiyatta geziyor sırf soley piyasa değerinin beş katı eder..ayıp yahu.

6. Şu an sahipsiz gibi davranıyor.

7. Hsbc Ocak ayından bu yana %5 e çıkardı payını dikkatinizi çekti mi? Aracı kurum bazında sizinde dikkatinizi çeken var mı? Bilgi paylaşımı yapalım arkadaşlar. Çok sessiz buralar.

8. Bu arsa mevzusu ile ilgili çok söylenti var. Ben şirketi arayıp sormuştum vazgeçtik alıcı çıkmadığı için demişti bundan 4-5 ay önce. Ama belli de olmaz tabi. Bu şirket fasona geçtikten sonra kar yapamaz oldu. Fabrikayı kapattığından beri beli doğrulmamış. Yaşar'ın son hamleleri beni düşündürüyor. Altından ne çıkacağını çok merak ediyorum. Elimdeki lotları vermek istemiyorum spek inatla bekletiyor. Israrla mal topladıklarını düşünüyorum. Yoğun bir şekilde 0,78 - 0,79 - 0,80 fiyatları göze çarpıyor.

Sayfa 100/121 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •