Sayfa 95/121 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 753 - 760 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

Alıntı Originally Posted by flychaos Yazıyı Oku
    Sağdaki 0,72 ve 0,73 maliyet mi?
    Evet.

YTD

100K üzeri kar yapmışsın totalde. Vay be helal olsun. Harbiden dişlerini sökmüşsün.
    Yanılmıyorsam 275 bin tl karla çıkmıştım.(ÇOK UZUN SÜRE MÜCADELE ETTİM BUNLARLA)

YTD

100K üzeri kar yapmışsın totalde. Vay be helal olsun. Harbiden dişlerini sökmüşsün.

Satışlarımın bazıları.(benden kurtulmak için zannediyorum bu fiyatlara kadar çıktılar-Ortalama satışım galiba 1.33 cıvarı idi)

YTD

4.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

Satışlarımın bazıları.(benden kurtulmak için zannediyorum bu fiyatlara kadar çıktılar-Ortalama satışım galiba 1.33 cıvarı idi)

YTD
    Valla beni çarpan senmişsin usta o zaman. O fiyatlardan çarpıldım bende. Çok hareketli zamanlardı dün gibi hatırlıyorum. En son 1.6X lerden almıştım. Maliyet düşüre düşüre bi hal olduk. 1 yıla yakın delibaş gibi dolanıyorum.

Valla beni çarpan senmişsin usta o zaman. O fiyatlardan çarpıldım bende. Çok hareketli zamanlardı dün gibi hatırlıyorum. En son 1.6X lerden almıştım. Maliyet düşüre düşüre bi hal olduk. 1 yıla yakın delibaş gibi dolanıyorum.

YTD

6.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

YTD
    Büyüksün baba inandık sıkıntı yok. Büyük cesaret valla helal olsun. Bizi de götürmüşsün yanında ama yapacak bir şey yok. O fiyatlara gelir mi acep tekrar ?

90 krş sattıklarımdan alsaydın güzel para yapardın.

YTD

Büyüksün baba inandık sıkıntı yok. Büyük cesaret valla helal olsun. Bizi de götürmüşsün yanında ama yapacak bir şey yok. O fiyatlara gelir mi acep tekrar ?
    69 bin m2 arazi çok değerli ama güncelde inşaat işi çok zayıf.
    Yaşar bu araziyi ne yapıp edip kendine alacak veya ISISAN alabilir?

YTD

Sayfa 95/121 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •