Sayfa 257/616 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 4925 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. şu an brksn sayfasını 25 kişi izliyor. Oldukça yüksek. Bu kağıt böyle bilançolara alışık. Ne yapacağı belli olmayan bir hisse. Bir grup girmeyince bir yere gitmez. Düşse de 3-5 kademe düşer. Son 2 aydır düşdükçe garan, akbank, kozaa, sasa, afyon, blcyt alıp satıyorum. Tabi brksn da vardı. Büyük kagıtlar düşükten alınınca kesin kazandırıyor...

2.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    şu an brksn sayfasını 25 kişi izliyor. Oldukça yüksek. Bu kağıt böyle bilançolara alışık. Ne yapacağı belli olmayan bir hisse. Bir grup girmeyince bir yere gitmez. Düşse de 3-5 kademe düşer. Son 2 aydır düşdükçe garan, akbank, kozaa, sasa, afyon, blcyt alıp satıyorum. Tabi brksn da vardı. Büyük kagıtlar düşükten alınınca kesin kazandırıyor...
    güzel yorulamissiniz.spek bilancoyu zaten biliyordu.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Fethiye Yazıyı Oku
    Zaten düşmüş düşeceği kadar.mi panik.deva ve çelik halat iyi bilancoyla gitmislermiki bakın.ytd
    ben olumsuz düşünmüyorum ortak...süpriz iyi bilanço olsaydı yukarı sert hareketlenirdi....hisse 2,8 den 1,55 lere kadar geldi ne için geldi görünen bilanço fiyatlamış...bundan sonraya odaklanmak gerek...avrupada işler tam rayına oturmamış görünen....zamanla firma kendini tanıtacaktır....

Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    bence bekledigimiz formasyon yılsonuna yakın olacak bu bilançoda ilki gibi çıkabilir, fakat 9 cu ay ve bilançodan ben umutluyum, yani hatırı sayılır çıkış 9 cu ay sonrası diye düşünüyorum. Herkeze iyi bayramlar
    bana fazla süpriz olmadı.

5. Hasan abi senin düşüncen nedir

Alıntı Originally Posted by ADORABLE Yazıyı Oku
    Hasan abi senin düşüncen nedir
    bu hisseyede sıra gelecek borsada bu kadar ucuz ve saglam hisse kalmadı ha kar etmiyor diyorsanız karda 9 cu ayda gelir. indikatörler yukarıyı işaret ediyor.

7. malesef bende güzel bilanço bekliyordum

şunu unuttuk . nezaman güzel kar getirmişki bu at hırsızları

bugünde güzel gelsin

onların suçu yok böyle şirketleri borsaya açanlarınnnnn...ta ...

8. adamların soyadı aldı kaçtı

Sayfa 257/616 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •