Sayfa 311/611 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 4883 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Bugun tavanla kapatabilirse devami gelir...bakalim supurerek mi gidecek yoksa ayni tas ayni hamam mi olacak....
    Aynı tas aynı hamam bence çünkü 7 aylık periyotta hep aynı durumlar inş yönü yukarı olur 1.60 1.65 aralığında yeni gezinti yeri olucaktır ytd

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yukari surecek guc yok gibi bakalim gun sonu durum ne olacak insallah iyi olur..

3. hep aynı teraneeee degismez bu hisse en son 15 ay once rahmetli oldu kardesim en son tavanı o zaman yaptı 2 milyon kusur bilanco karı ile 2.90 lara surduler ordan bir verdiler millete ve bugunler ....gecen hafta 4 milyonluk kar rakamı ile 15 aydır ilk defa 1 tavan olacaktı onu da 1 kademe kala yapmadılar bende anladım asagı geri gelecegini 1.72 den caktım 4 yıllık berko macerası var bizde ..eskiden gittinmi 2 tavan art arda yapardı ertesi gunde bir %10 yukarı gittinmi 3 gunde %50 lik primle millete cakrdı malı 15 aydır anca 4-5 ayda bir 1 devre kesip devreyi acınca gelene veriyor malı.. ...artık spegin ve patronun kurallarına gore oynuyorum onlar al satcı iken ben niye yatırım yapayım ? bilanconun hakkını verdiler mide ben paramı baglıyayım ? nasıl olsa 2-3 gine yine dedigim rakamlara asagılara ordan alıp yukardan yine cakmaca yapıcam
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

4. Evet ya kaçırdık yine de bekliyorum

ALP-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dükkanı kapattı sanki!! Eskiler ne der..

6. hep diyorum eski spek yok cunku 3 gunde o %50 primleri yaptıran bizzat galip ozturk un ta kendisi idi en son 15 ay once 1.90 lardan aldı 2.90 a tasıdı ordan verdi ... ozamandan beri ugramıyor ...uzun zamandır dandik yetersiz bir spek var onun da gucu ancak %10 yukseltmeye yetiyor islem yaptıgı aracı kurumların dandikliginden belli ....gitcek olsa o kar rakamı ile 2 leri gecerdi buyrun nibas daha 2 hafta once 0.55-.0.60 arasıydı noldu petrol altın madeni mi buldu ??????? da 2 haftada %95 yukseldi ve bugunde tavana bagladı ...o da insaar sektorunde buda insaat sektorunde ....noldu cimento satısları mı uctu insaat lar kapıs kapıs gidiyor mu ??? oyleyse ??????? cunku onun spegi guclu namı deger rıza ...
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

7. rıza buraya uğramaz mı kurtar bizi rıza.....

8. Kademe bilgisi paylaşabilirmisiniz Rica etsem!! Total alış/satış!! Gerçi böyle sığ bir tahtada bize yol gösterirmi bilinmez..

Sayfa 311/611 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •