Sayfa 353/622 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 4975 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. S&P Cuma değerlendirmesi geliyor olumlu bir değerlendirmede endeks daha yukarı gider endekse bağlı değil ise berkosan nereye gider bir düşünmekte ve hatırlatmakta fayda var .kötü bir niyetim yoktur sadece fırsatlar kaçıyor diyorum ..

2. Fırsatların kaçmasına sebep olan tek hisse BRKSN mi? neden başka hisselere yorum yapmıyorsun.

3.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    S&P Cuma değerlendirmesi geliyor olumlu bir değerlendirmede endeks daha yukarı gider endekse bağlı değil ise berkosan nereye gider bir düşünmekte ve hatırlatmakta fayda var .kötü bir niyetim yoktur sadece fırsatlar kaçıyor diyorum ..
    Çıkın gidin diyorsun sahsen sizi ciddiye alıyorum Meyy ve seni.. O nedenle alımımı erteliyor ve yeni brksn almıyorum. Şirket sahibi ve kâğıdın yapıcısı olmalısınız. Usluca sizden gelecek özel mesajı bekliyorum. Hareket edecegi zaman yazarsınız şimdi etmeyeceği aşikar

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Böyle bir haberde 2.8xx li fiyatkardan bile korkmadan dalarım.. Hacim düştü sıkıştı fiyat da düşmedi. Şahsen 4 iş günüdür takip ediyorum .. Kademeli alacağım gelecek hafta.. Üsten sat alttan koy düzeni bozulacak gibi duruyor ki
    Kırılma anı o an olacak

Bu fiyatlara gwlmesi için borsanın 10 milyon falan olması gerekir. Bugün de berkosan muhteşem bir hareket yapıyor.......

5.  Alıntı Originally Posted by Mavi20 Yazıyı Oku
    Bu fiyatlara gwlmesi için borsanın 10 milyon falan olması gerekir. Bugün de berkosan muhteşem bir hareket yapıyor.......
    Haklısın dostum ölü toprağı serpilmiş gibi duruyor. Takip

6.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Haklısın dostum ölü toprağı serpilmiş gibi duruyor. Takip

Dostum ben sıradan bir memurum sadece iyi bir takipçiyim gözlemciyim bağlantım haberim duyumum yok yanlış yönlendirme olmasın kaybedilen birikim üzer insanlar zor şartlarda birikim yapıyor buna neden olmak istemem. Brksn gelince çıkış beklemediğimiz an olucak ama bunun bilançoyla haberle veya borsa yükselmesi ile alakası yok hisse böyle çünkü ytd

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by hissebey Yazıyı Oku
    Fırsatların kaçmasına sebep olan tek hisse BRKSN mi? neden başka hisselere yorum yapmıyorsun.
    Misyonu o diye düşünüyorum 1 mesajda yazacağını 4 mesajda anlatmış şahsın başka topiklerde mesaji da yok vallaha baktım inceledim Yaklaşım spek yaklaşımı

8. 14.11.2018 de yanlış hatırlamıyorsam 1,50 li rakamlardan globalin malını alınca hızlı bir yükseliş yapmıştı uyuz berkısan.bakalım bugün de globalin malını alırsa amcalar 1,85-90 görürmüyüz . Bekleyip görelim.

Sayfa 353/622 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •