Sayfa 358/618 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 4938 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Gecen yıl vergi dairesi karı 16.02.2018 de gelmiş. Bu yıl daha gelmedi. Ben bilancosunu iyi bekliyorum neden? Çünki 2018 yilinda hem İspanya hemde Sîrbıstan fabrikaları üretime basladı. Euro gelirlerinin yanı sira Sırbıstandaki fabrikasına olmasi lazim demirbas veya makine satti ve bunlarin aylık gelirleri kasaya girdi bu nedenle 9 aylık vergi dairesi kari 4 milyona yakin geldi. 12 aylik karı güzel gelecek beklentimi koruyor ve aliyorum. Takaslarda ilk 5 araci kurum hic bozulmadı bilakis arttî.

2. Denemek için süre

Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku

brksn yıllık grafik...bu yıl içinde 3,15 tl ve üzeri beklentim umarım yanıltmaz....ytd
    Bu yılın bitmesine 300 gün var .bakalım bu 3.15 görülecek mi .buyrun denemeye ...umut tacirliği için ilk deneme bu olsun .umarım ben yanılırım ..herkese iyi bilançolar ...

3.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    Bu yılın bitmesine 300 gün var .bakalım bu 3.15 görülecek mi .buyrun denemeye ...umut tacirliği için ilk deneme bu olsun .umarım ben yanılırım ..herkese iyi bilançolar ...
    sizde felaket tellalligi yaparak kime hizmet ediyorsunuz...insan hisseyi almis ise bir umutla almistir...sizin umudunuz yok ise bu hissede forumda zaman kaybetmenin anlami yok...

4.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    Çok karamsar olma 4 üzerini görücek bu yıl sadece biraz bilanço desteği

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    Çok karamsar olma 4 üzerini görücek bu yıl sadece biraz bilanço desteği

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Felaket tellallığı değil.şirket bilançosunu bile ne kadar geç açıklıyor ki şüphe veriyor insana ..bir tane iş ilişkisi yok ..meyyyy bile 4ün üzerine atar diyor...ama desteksiz atıyor ...ben de 2yi geçmez diyorum ...1.60 —-1.82 arası gelir gider yıl boyu ...

6.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    Felaket tellallığı değil.şirket bilançosunu bile ne kadar geç açıklıyor ki şüphe veriyor insana ..bir tane iş ilişkisi yok ..meyyyy bile 4ün üzerine atar diyor...ama desteksiz atıyor ...ben de 2yi geçmez diyorum ...1.60 —-1.82 arası gelir gider yıl boyu ...
    Ben bu hisseyi 1 yilligina almadim mesela...inan 2 tl ye cikmis 2.5 tl ye cikmis umurumda degil...bu hisse kumar hissesi bir kere olaya bu sekilde bakmak lazim...bu hissenin bilanco ile alakasi yok bence....temettu vernez bedelsiz vermez...islem hacmi dusuk isteseler fizana cikarirlar...bu tarz hisselerin ortak ozelligi var dugmeye basildi mi gider sebep aramaya gerek yok...yakin gecmiste adese ornegi var...

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Ben bu hisseyi 1 yilligina almadim mesela...inan 2 tl ye cikmis 2.5 tl ye cikmis umurumda degil...bu hisse kumar hissesi bir kere olaya bu sekilde bakmak lazim...bu hissenin bilanco ile alakasi yok bence....temettu vernez bedelsiz vermez...islem hacmi dusuk isteseler fizana cikarirlar...bu tarz hisselerin ortak ozelligi var dugmeye basildi mi gider sebep aramaya gerek yok...yakin gecmiste adese ornegi var...
    Ben de bunları söylemeye çalışıyorum .bazıları bilançoyu görelim diyor ..bazıları yurtdışından fabrikaları var diyor ..bazıları grafik çiziyor ...vb

Siz en doğruyu söylemişsiniz ..tebrikler ...

8. İstanbul yaklaşımı kardeş, spek , yancı veya ekipten birisin anlaşılan. Görüşlerin 6 yıldır sürünen brksn ın daha yukarı gitmeyeceği yönünde ,olumsuz o zaman almazsın satar gidersin buralarda vakit kaybetmezsin be kardeş. Beğenmiyorsun madem sat git buralarda insanların psikolojisini bozup , umudunu kırıp mal sattırmaya çalışma. Şahsen ben haftalık portföyün yüzde 10 u ile 3,4 kademeye sat al yapıyordum.Demekki forumlarda olumsuzluk pompalayanlar çoğaldıysa hiç sat al yapmamak lazım. kaptırabiliriz çünkü . Son olarak 6 yıldır sürünen brksn bu fiyatlardan satıp gideceğimize batsın bu firma daha iyi. Çok gerilen yay çok uzağa gidermiş.kendi adıma artık hiç sat al yapmayacam 1,70 altına geldikçe de kademelere alış yazarak hisse adetimi çoğaltacam.

Sayfa 358/618 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •