Sayfa 391/607 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 4849 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    Boş adam frodo iki gün sonra bende kaçıyorum deme sonra uzun vaedeciyimm geleceği var diye aldırdıktan sonra ky düşmanları

Sent from my SNE-LX1 using hisse.net mobile app
    yavrum sen nereni yırtarsan yırt bana sattıramazsın. eşşek gibi götüreceksin. fake hareketlerini anca acemiler yer. %50 den fazla lot sende. yiyorsa götürme

2. Hersey olacagına varır..Ben stratejimi bastan belirlemistim..1.80 - 1.55 - 1.30 üç parçada kademeli mal alırım..1.80 aldıgımı 1.93 satmadıgım gibi 1.30 gelirsede uzulmek yok..Paranın bir maliyeti vardır azdan az çoktan çok gider..Çoku olanın maliyeti gün geçtikçe artıyor..Yani diger bir deyişle yay geriliyor..

Iyi olacagini düsünen benim gibi ortaklar bir sebep sunuyor teknik olarak dibine yakın tepesine uzak diyor..Dolayisiyla cok derinligi olmayan bu tur kagitlarda 10 20 kademe dusus veya yukselisler bu seviyelerde bizi cok enterese etmiyor..

Her 10 kademe yukseldiginde ortadan kaybolup 5 kademe dusunce yine ortaya cikan arkadaslarin acaba bu kagittaki tasarrufu nedir..Gunlukcu takiliyorlarsa bu kagit trade kagidi degilki..Cikip biri deseki ben batmasini bekliyorum,1 lira olmasini bekliyorum vs vs o zaman anlarim adamin bir öngörüsü var,hisse düsünce onu bizlere hatirlatiyor..Ama gorunen o ki bir ongorünüzde yok..Boyle oluncada size spek veya yancısı gözüyle bakılmasına siz sebep oluyorsunuz..

3.  Alıntı Originally Posted by kurar1978 Yazıyı Oku
    Hersey olacagına varır..Ben stratejimi bastan belirlemistim..1.80 - 1.55 - 1.30 üç parçada kademeli mal alırım..1.80 aldıgımı 1.93 satmadıgım gibi 1.30 gelirsede uzulmek yok..Paranın bir maliyeti vardır azdan az çoktan çok gider..Çoku olanın maliyeti gün geçtikçe artıyor..Yani diger bir deyişle yay geriliyor..

Iyi olacagini düsünen benim gibi ortaklar bir sebep sunuyor teknik olarak dibine yakın tepesine uzak diyor..Dolayisiyla cok derinligi olmayan bu tur kagitlarda 10 20 kademe dusus veya yukselisler bu seviyelerde bizi cok enterese etmiyor..

Her 10 kademe yukseldiginde ortadan kaybolup 5 kademe dusunce yine ortaya cikan arkadaslarin acaba bu kagittaki tasarrufu nedir..Gunlukcu takiliyorlarsa bu kagit trade kagidi degilki..Cikip biri deseki ben batmasini bekliyorum,1 lira olmasini bekliyorum vs vs o zaman anlarim adamin bir öngörüsü var,hisse düsünce onu bizlere hatirlatiyor..Ama gorunen o ki bir ongorünüzde yok..Boyle oluncada size spek veya yancısı gözüyle bakılmasına siz sebep oluyorsunuz..
    boşverin arkadaşlar paralı asker bunlar. amaçları belli

5.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    gördüm hocam hayırlı olur inşallah. ithalat ve ihracatta 1 sene vergi muafiyeti. (sonradan ödemeli tabi)

6. hareket başladı maşallah

7. Acaba bi haber mi düşecek ki hareketlilik var geçen sene bu aylar berkosan ayı idi

8.  Alıntı Originally Posted by frodo Yazıyı Oku
    Acaba bi haber mi düşecek ki hareketlilik var geçen sene bu aylar berkosan ayı idi
    haberi bilmem ama 1,87 üstü kapanışlar mükemmel olur. hacimde iyi. herşeyin hayırlısı bu arada düşerken sabah akşam yazan mavi20 ve meyyy isimli zat-ı muhteremler neden yazmaz oldular.

Sayfa 391/607 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •