Sayfa 525/627 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 5016 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. bu arada turex senı atınca ustunde gitti hocam adamlar lot sayıyor sankı

2.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    bu arada turex senı atınca ustunde gitti hocam adamlar lot sayıyor sankı
    Ben bilerek verdim tahta yürüsünü diye halen satıyorum..
    Patron tahtası ve at hırsızı çıktı..
    Brksn topluyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Ben bilerek verdim tahta yürüsünü diye halen satıyorum..
    Patron tahtası ve at hırsızı çıktı..
    Brksn topluyorum..
    umarım burada da sizin satmanızı beklemez gunlerce gercı işinize gelir toplarsınız dünden beri alan bofa bugun satıyor aksama ama dönup tekrar alacak bence

4. Arkadaşlar bu gün de 38,00-38,20 aralıklarından ihtiyacım olan lotları topladım...deniz yatırımdan 1000 er lotlar ile toplayan bendim...gerisini de piyasaya bırakacam...sermayemin kabaca yüzde 10 unu buraya park ettim...umarım hep birlikte kazanmaya devam ederiz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    bu arada turex senı atınca ustunde gitti hocam adamlar lot sayıyor sankı
    turex te fazla mal alınca birileri birilerinin üzerine oynuyor..ne yazık ki baskılar ile yatırımcıları yıldırıyorlar..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    turex te fazla mal alınca birileri birilerinin üzerine oynuyor..ne yazık ki baskılar ile yatırımcıları yıldırıyorlar..
    Bu hissenin tahtacısı da Turex’ten aşağı kalmaz. Yeni gelenleri dökmeden gitmeyecek gibi. Endeks nerelere geldi Brksn’da tık yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Bu hissenin tahtacısı da Turex’ten aşağı kalmaz. Yeni gelenleri dökmeden gitmeyecek gibi. Endeks nerelere geldi Brksn’da tık yok.

En son berkosan endeks düşüşlerinde 19,00 tl lere düşmüş idi..son dibinden bir iki ay içinde 38,00 lara gelerek iki kat çıkmıştır dostum...bence sıkıntı yok...bilanço ile birlikte vede norveçten gelecek haber ile daha da iştahlı olacağız...benzer şirketler 60 tl nin üzerindedirler...üstelik de berkosan kadar güzel de kar etmiyorlar...

8.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku

Keko dostumu kızdırmasın,atatp hisselerini satar buraya gelirse anahtarlarını alır benden söylemesi..

Sayfa 525/627 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •