Sayfa 79/643 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 5142 madde; 625 - 632 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by hayat2000 Yazıyı Oku
    Sayın Karizma;

Bu işi biliyorsunuz. Nerden alıp nerden satılabilecegini bize aciklarsaniz memnun oluruz.

Bol kazançlar dilerim.
    Ben surdan al burdan sat deme luksune sahip degilim. İnceleyeceksin, arastiracaksin, kendin karar vereceksin.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Ben surdan al burdan sat deme luksune sahip degilim. İnceleyeceksin, arastiracaksin, kendin karar vereceksin.

Teveccüh buyurup cevap verdiğiniz için teşekkür ederim 😊

Mutluluğunuz daim olsun.

3. Bu tur havalarda destek direncte calismayabilir. Gundem cok yogun. Nasil bir haber akisi olacagi belli olmaz. Eger alacaksan uygun bir fiyat belileyip alacaksin.

4. -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Yönetim Kurulumuz'un 04/12/2017 (bugün) tarih ve 2017-15 no'lu toplantısında,
    Şirketimizin mevcut faaliyetlerine ilişkin kapasite artırımı çalışmaları doğrultusunda, Sırbistan'da yerinde üretim ve ihracata yönelik faaliyet göstermek üzere BERKOSAN BALKANS adıyla 150.000.-Euro sermayeli kurulacak şirkete %60 oranında iştirak edilmesine karar verilmiştir. Söz konusu şirketin diğer ortakları eşit %20 oranında paylarla Sırbistan'da mukim gerçek kişi Mirjana VASIC ile Norveç'li VAIA AS adlı şirket olacaktır.

Bu konuda yapılacak anlaşma ve diğer tüm işlemlerin takibi hususunda Genel Müdür'ümüz Sn. Enis Aldıkaçtı'nın yetkilendirilmesine Oy birliği ile karar verilmiştir.
    BERKOSAN A.Ş.

5.  Alıntı Originally Posted by bozkurtali Yazıyı Oku
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Yönetim Kurulumuz'un 04/12/2017 (bugün) tarih ve 2017-15 no'lu toplantısında,
    Şirketimizin mevcut faaliyetlerine ilişkin kapasite artırımı çalışmaları doğrultusunda, Sırbistan'da yerinde üretim ve ihracata yönelik faaliyet göstermek üzere BERKOSAN BALKANS adıyla 150.000.-Euro sermayeli kurulacak şirkete %60 oranında iştirak edilmesine karar verilmiştir. Söz konusu şirketin diğer ortakları eşit %20 oranında paylarla Sırbistan'da mukim gerçek kişi Mirjana VASIC ile Norveç'li VAIA AS adlı şirket olacaktır.

Bu konuda yapılacak anlaşma ve diğer tüm işlemlerin takibi hususunda Genel Müdür'ümüz Sn. Enis Aldıkaçtı'nın yetkilendirilmesine Oy birliği ile karar verilmiştir.
    BERKOSAN A.Ş.
    Ne olur bu haberin etkisi tahmininiz nedir

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Zararına hisseden ayrılmıştım bende yok ya yarın yukarı başlarsa şaşırmam,benim gibi birçok yatırımcı zararına verdi çıktı adamlar topladiysa hisse gidebilir ben sabretmedim ama en kısa zamanda tekrar dönecem o zamana uçuşa geçmezse tabi.kesinlikle ytd

7.  Alıntı Originally Posted by wrongtime Yazıyı Oku

ilerisi için çok güzel haber

8.  Alıntı Originally Posted by wrongtime Yazıyı Oku

Haber gayet açık.Daha çok üretim,daha çok satış ve daha çok kar demek.

Sayfa 79/643 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •