Sayfa 577/615 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587 ... SonSon
Arama sonucu : 4919 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    İki yıllık mevzuyu son dakika son saniye cuma günü saat 23:59 da açıklasınlar..
    Heyecanı kaçmasın ortak
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

2. İnşallah yaniliyorumdur scumtek meselesi her zamanki gibi yalan oldu gibi ve yönetim bu bilgiyi sizdirmasa çok daha farklı olurdu yonetimlik değil uşaklık yapiyorlar

3. endeks sert çıkmış görünüyor ama yan tahtalarına baktığımda çoğu ekside...bu nasıl bir iş böyle...neyse yapacak bir şey yok...sabır sabır sabır...nasip nasip nasip...son zamanlarda elimi neye attıysam altın oluyordu...hep dualarınız sayesinde dört ayağım üzeri düşüyordum...umuyorum ki ve temenni ediyorum ki berkosanda güzel haber gelsin...ama taban taban inmesi sanki birilerinin bir şeyler bildiği düşüncesini uyandırıyor bana..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Hacim yokta diyemeyiz, 105 milyon hacim geçmiş. Olumsuz durum varda bilgi sızdırma vs. yaptı ise eğer yazıklar olsun ne diyelim.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    endeks sert çıkmış görünüyor ama yan tahtalarına baktığımda çoğu ekside...bu nasıl bir iş böyle...neyse yapacak bir şey yok...sabır sabır sabır...nasip nasip nasip...son zamanlarda elimi neye attıysam altın oluyordu...hep dualarınız sayesinde dört ayağım üzeri düşüyordum...umuyorum ki ve temenni ediyorum ki berkosanda güzel haber gelsin...ama taban taban inmesi sanki birilerinin bir şeyler bildiği düşüncesini uyandırıyor bana..
    Şirket alınmaktan vazgeçilmiş olursa, bu durumda berkosana karşı tavrın ne olacak üstad.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    endeks sert çıkmış görünüyor ama yan tahtalarına baktığımda çoğu ekside...bu nasıl bir iş böyle...neyse yapacak bir şey yok...sabır sabır sabır...nasip nasip nasip...son zamanlarda elimi neye attıysam altın oluyordu...hep dualarınız sayesinde dört ayağım üzeri düşüyordum...umuyorum ki ve temenni ediyorum ki berkosanda güzel haber gelsin...ama taban taban inmesi sanki birilerinin bir şeyler bildiği düşüncesini uyandırıyor bana..
    sanırım ana tahtalara ağırlık veriyorlar artık!

7.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Şirket alınmaktan vazgeçilmiş olursa, bu durumda berkosana karşı tavrın ne olacak üstad.
    benim tavrım değişmez...berkosan değerli bir şirketti bundan sonraki süreçte anlattığımız nedenlerden dolayı daha da değerli olacaktır...hisseye inanmasaydım bu baskıyı gördüğümde dün realize olurdum veya kalkıp da 47 den ekleme yapmazdım...al unut hissesi...değeri bu gün bilmeyenler yarın (gelecekte ) öğreneceklerdir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. bu gün bankama gittim önemli bir işim vardı...benimle ilgilenen memur senin hakkında bu gün başka bir arkadaş ile senin dedikodunu yapıyorduk dediler...espri ile karışık bundan sonra alacağın hisseleri bizimle de paylaşırsın dediler... sizlerin duaları ile ve kısmetimizin de bol olması ile çok şükür güzel kazançlar elde ediyoruz...berkosanı yakın akrabalarıma da çok aldırmışım...uzun vade tutulmalıdır....bu düşünce ile kolay kolay satmayı düşünmem..

Sayfa 577/615 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •