Sayfa 576/615 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586 ... SonSon
Arama sonucu : 4919 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. olumsuz ki taban oldu 2 gündür en kötü satıldı diye yorumlarız bizde o zaman
    bellide olmaz ters dede bırakabilirler

Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    olumsuz ki taban oldu 2 gündür en kötü satıldı diye yorumlarız bizde o zaman
    bellide olmaz ters dede bırakabilirler
    Bende öyle düşünüyorum, inşallah yanılırız.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

3. Skumteck ile ilgili soruya şirketin cevabı:
    Bahse konu sorunuza ilişkin açıklamamız bugün veya en geç yarın yapılmış olacaktır.

4. Tekrardan taban olmuşuz...tüm ortaklara geçmiş olsun...skumteck olayı bu kadar büyütülmemeliydi....yapacak bir şey de elden gelmiyor....artık herkes nasibi kadar faydalanacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. ilginç bir şekilde hiç kıpraşmadan hisselerimi tutuyorum...zaten tradeyi de ne bilirim nede severim...burası da borsadır...bakarsınız supriz de güzel bir haber de gelebilir belli olmaz...ama bu tabanları hiç hakketmediğimize inanıyorum...berkosanın akranlarına bakıyorum onların tahtacıları hisselerine gereken değeri verdiklerini görüyorum..bizim de biraz güçlü tahta yapıcımız olsaydı bu gün belki de 70-100 aralığında olurduk...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. ŞİRKETE MAİL ATTIM HEMEN DÖNDÜLER AYNEN BU ŞEKİLDE

İçerden bilgi almanın SPK düzenlemelerinde çok ciddi yaptırımları vardır. Ve bunun takibi de yine düzenleyici kurum ve kurullar tarafından yapılır. Neye göre böylesine bir yargıya vardığınızı bilemiyoruz. Bahsettiğiniz açıklama , SKUMTECH firması ile yapılan anlaşma ile ilgili ise bugün veya yarın açıklama yapılacaktır.

İyi çalışmalar dileriz

7. İki yıllık mevzuyu son dakika son saniye cuma günü saat 23:59 da açıklasınlar..

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ilginç bir şekilde hiç kıpraşmadan hisselerimi tutuyorum...zaten tradeyi de ne bilirim nede severim...burası da borsadır...bakarsınız supriz de güzel bir haber de gelebilir belli olmaz...ama bu tabanları hiç hakketmediğimize inanıyorum...berkosanın akranlarına bakıyorum onların tahtacıları hisselerine gereken değeri verdiklerini görüyorum..bizim de biraz güçlü tahta yapıcımız olsaydı bu gün belki de 70-100 aralığında olurduk...
    Aynı şekilde bekliyorum. Oruç falan derken açlık biraz sabır eşiğini zorluyor ama umursamıyorum. İnşallah mükafatını misliyle geri alırız şirketten.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

Sayfa 576/615 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •