Sayfa 623/623 İlkİlk ... 123523573613621622623
Arama sonucu : 4982 madde; 4,977 - 4,982 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. berkosanda rsi ve macd çok önemli diplerine ulaşmışlar...geçmişte bu seviyelerden her daim güçlü tepkiler vermiştir...işlem hacmi mimimuma düşmüştür buda hissenin düşük hacimler ile vede isteksizce düştüğünü gösteriyor...berkosan yükselen trendin diplerine inmiş ama hala inatla o trendi aşağı kırmamış...kritik yerde duruyor berkosan...

kısacası berkosan güçlü tepkiler verebileceği önemli diplerine inmiş durumda...umuyorum ve temenni ediyorum ki güzel bir bilanço ile hakettiğimiz yerlere gideriz....sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Hocam senin bu çalışmana bayılıyorum..
    Daha evvelden de yaptığın çalışmalar çok isabetliydi..

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Hocam senin bu çalışmana bayılıyorum..
    Daha evvelden de yaptığın çalışmalar çok isabetliydi..
    berkosana hep temel açıdan baktım o yüzden de doğrusu pek teknik bakmıyordum...tekniğe bakıp değer verenler için bir çalışma yapayım dedim...ben kendim de geçmişte teknikçi biriydim ama ara vereli yıllar oldu...teknik ile ben ancak zarar etmemeyi veya çok az kar etmeyi öğrendim..benim asıl kazancım temel analiz ile oldu...

geçmişte mardin dostum temelci idi ben ise teknikçi idim...haliyle o kaliteli hisselerde sabır ederek 3-5 kat kazanmanın hesabını yapıyordu ama ben teknikçi idim ve çok kısa sürede %5-10 kazanmanın derdinde idim...sonra bir gün mardin dostum beni temel analize ikna etti...bir kaç kat kazanmak bir teknikçi için hayal gibi bir şey...işte bu yüksek oranların cazibesi ile temel analize kanalize oldum...

yıllar geçtikten sonra bir de baktım ki mardin dostum teknikçi olmuş ben ise temelci olmuşum...

(not :mardin twiteerda askıda analiz yorumları yapan şu anda yüksek takipçili çok meşhur bir yatırımcıdır...onun ile çok uzun yıllardır pek görüşmedik...bağlarımız tamamen kopmuş..)
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Emeğinize sağlık hocam Sanat eseri gibi.

5. Sn. Keko Temel'in analizin yanında arada teknik analizlerinizide her daim bekleriz.

6. İnşallah bereketli bir haftaya bismillah deriz.

Sayfa 623/623 İlkİlk ... 123523573613621622623

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •