Sayfa 583/616 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon
Arama sonucu : 4921 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Bir de birilerinin emeğini kullanarak herkesten önce pozisyon almak…
    Yahu, ben bu hissede pozisyon açmaya başladığımda alt pazarda işlem gören, kimsenin yüzüne bile bakmadığı bir hisse idi. Ne sayın keko ne de hiç kimse yoktu buralarda. Açıkça yazmak gerekirse o dönem tahtacı benimle inatlaştı, o verdi ben aldım. Verseydi daha da alacaktım. Hepsi geride yazılı.

Birilerinin emeğini kullanarak herkesten önce demiş bir de...Kimmiş o birileri ? Benden önce kim 1 satır yorum yapmış buraya ?

*

Ben borsadan tamamen çıkma kararı aldım diyorum, gelmiş niye sattın diyor biri de...La havle.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. ne diyeceğimi bilemiyorum arkadaşlar...sırf tahta bozulmasın diye hiç bir zaman hisselerimi zirvelerden satmıyorum...sattığım hisseler zirvelerden değil genelde realizasyonların diplerindedir...sadece bu düşüşlere üzüldüm...keşke azar azar ve tahtayı bozmadan satsaydı diye içimden geçiriyorum...kötü endekste bile dik durmuştuk bir çok ky dostumuza umut vermiştik...güven vermiştik...bunların hepsinin bir anda yok olmasına üzülmemek elde değil..

ama yapacak da bir şey yok...arkadaşımızın yolu açık olsun diyorum...benim pozisyonumunda bir değişiklik yok...söz verdiğim üzere şartlarım gerçekleştiğinde berkosana destek atmak istiyorum...sonuçta herkes kısmeti kadar kazanacak arkadaşlar...

bu satışların nedeni de ortaya çıkmış oldu...öyle içeriden bilgi sızıntısı ile olmadığı veya tahtacının baskısı ile olmadığı da ortaya çıkmış oldu...zirvelerden güçlü ve sert bir satış diğer oyuncuların da sert satmasını tetiklemiş bunun ile birlikte bofanın da elini boşaltmasına neden olarak zincirleme bir reaksiyon oluşmuş görünüyor....bunun sonucunda da iki tabanı yemiş olduğumuz ortaya çıkıyor...bence o kadar da panik yapmaya gerek yok..kalan sağlar bizimdir..orta ve uzunda çok daha iyi yerlere gideceğimize inanaraktan tutmaya devam ediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Foruma ilk mesajı kasım 2023.. Gören de 5 yıldır hisse de sanacak

4. ben hisseye ilk geldiğimde hissedarxd benden önce pozisyon almıştı arkadaşlar...zaten geçmiş okunduğunda bu açıkça görülebiliyor...ama hissenin çıkışı tabiki bizim buraya gelişimiz ile başlayıp güçlendi...bu hissenin buralara gelmesinde benim ve dostlarımın emekleri çoktur...şahsen ben herkese hakkımı helal ediyorum...sonuçta burası borsadır birileri satacak birileri de alacak...sonuçta herkes kısmeti kadar faydalanacak...bazen kötü gibi görünen şeyler hayırlı olabiliyor...bazen de iyi gibi görünen şeyler şer olduğu zamanla ortaya çıkıyor...
    ben bu olayın da hayırlı olduğuna inanıyorum...hissedarxd arkadaşımıza da hayırlı olsun diyorum...yolu açık olsun diyorum...ama gönlüm keşke tahtayı bozacak kadar bu kadar sert satmasaydı diyor...sonuçta burada güzel bir sinerjimiz oluşmuş idi...tek şikayetim budur...onun dışında bir şey demiyorum arkadaşlar....satmak herkesin hakkıdır...belki de bu vesile ile bu hisseyi uzun süredir takip edipde alamayanlara alış fırsatı vermiş oldu...

dediğim gibi bazı şeyler şer görünse bile belki de hayırlıdır...öyle çok büyütmeye gerek yoktur diye düşünüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. 3 günde %25 düşüş var. Buna rağmen hala tepki yok.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Elimde 1 lot bile yok ama okumadan edemedim helal keko sana gene mütavazi insansın adam 300 bin lot satıp gitmiş bide borsadakilerden şikayetçi aldıranların zararını umursamıyor bile ilginç...tahtada yavaştan verilebilirdi bu mal millet te korkup satmıştır bir sürü...
    ben ne diyeyim dostum..sadece üzülüyorum...burada ben olayım kazançkapısı olsun diğer arkadaşlarımız olsun bu hisseye çok emek verdik...bir çok arkadaşa gururla biz berkosandayız dedik...borsanın son günlerdeki kötü günlerinde dahi düşmemesi ile gururlanıyorduk...her işte vardır bir hayır diyorum...keşke bu kadar sert satmasaydı diyorum...3-5 güne yayılsaydı bu kadar sert düşmezdik..tek şikayetim bu konuyadır...

7.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    3 günde %25 düşüş var. Buna rağmen hala tepki yok.
    yatırımcıda şok hali var...güven kaybı oluştu...çekingenlik oluştu...bu güven kaybının telafisi için bir tavan şart...tavan ile tüm olumsuz hava dağılır...güzel bir haber gelirse ilaç gibi gelir bize...

8. bundan sonra satacak arkadaşlardan ricam şudur : lütfen tahtayı bozacak şekilde satmayın....elbette satma hakınız herkes gibi var...ama bize birazcık değer veriyorsanız azar azar verin..azar azar vereceğiniz hisseleri piyasa karşılayabilecektir..ama hunharca sattığınız zaman hissede panik oluşuyor ....o zaman da o panik ile satmak istemeyenler dahi satmaya başlıyor...lütfen birazcık emeğe saygı...

Sayfa 583/616 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •