Sayfa 554/638 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604 ... SonSon
Arama sonucu : 5102 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Bist %1 yukarıda ama tahtalarda korku salınıyor..
    Brksn bu hafta zayıf performans sergiledi maalesef ama aşağıda çok yeri yok..
    Aşağı gelişlerde alamadığımız malları alacağız..

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Bist %1 yukarıda ama tahtalarda korku salınıyor..
    Brksn bu hafta zayıf performans sergiledi maalesef ama aşağıda çok yeri yok..
    Aşağı gelişlerde alamadığımız malları alacağız..
    yan kağıtlarda korku büyük...adeta şok yaşanıyor...o yüzden de korkudan tepki veremiyorlar...endeks ne zaman çoşmaya başlarsa o vakit tekrardan bunlar da coşacak...mecbur bekliyoruz...potansiyelli hisselerdeyiz...eninde sonunda piyasa hakettiğini verecektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yan kağıtlarda korku büyük...adeta şok yaşanıyor...o yüzden de korkudan tepki veremiyorlar...endeks ne zaman çoşmaya başlarsa o vakit tekrardan bunlar da coşacak...mecbur bekliyoruz...potansiyelli hisselerdeyiz...eninde sonunda piyasa hakettiğini verecektir..
    Biz doğru yerde duruyoruz gerisi de zamansallıktır..
    Küçük sermayeli ve pd olan şirketlere bayılırım..ama mutlaka büyümek için çaba harcaması gerekir,berkosan bunlardan biridir,şüphem yok..

4. Kapanışta emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Kapanışta emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum
    Yiğit düştüğü yerden kalkar hey maşallah 😀

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Sevgili dostum geç olmadan TGSAS BEKLİYORUM. biraz primlenmis ama hala prematüre bu bebek. ihracat orani hızla artıyor, lotu az, sermaye küçük, ozkaynaklar güçlü. kar marjini arttiriyor. tam alıp unutmalik.

7. Emeğin çok dostum.bilgilendirmelerin için teşekkür ederim

8.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Sevgili dostum geç olmadan TGSAS BEKLİYORUM. biraz primlenmis ama hala prematüre bu bebek. ihracat orani hızla artıyor, lotu az, sermaye küçük, ozkaynaklar güçlü. kar marjini arttiriyor. tam alıp unutmalik.
    geçmişte inceleyip beğenmiş idim ama son zamanlarda takibimden çıkarmıştım..son durumu nedir bilmiyorum...şu anda elimdeki hisselerden maximum fayda sağlamak amacındayım...sonrasında duruma bakarız..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 554/638 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •