Sayfa 627/627 İlkİlk ... 127527577617625626627
Arama sonucu : 5012 madde; 5,009 - 5,012 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yılsonu bilançolar denetlemeden geçiyor..
    Enf.muhasebesi içinse spk dan bekleniyor..
    Şirket ile ilgili bir sorun yok..

Üstad yıllardır kurumsalda bu islerin icindeyim. 2023 bilanço denetimleri çoktan bitti. Bu kadar gecikme belki konsolidasyon kaynaklıdır ancak belli ki sistem oturmus degil sirkette. Kücük olmasına veriyorum, zamanla büyüyecek insallah.

2.  Alıntı Originally Posted by aaron Yazıyı Oku
    Üstad yıllardır kurumsalda bu islerin icindeyim. 2023 bilanço denetimleri çoktan bitti. Bu kadar gecikme belki konsolidasyon kaynaklıdır ancak belli ki sistem oturmus degil sirkette. Kücük olmasına veriyorum, zamanla büyüyecek insallah.
    Malesef bu yönetim böyle 4seneden beri bu kagittayim malesef hiçbir olumlu bir kap atmadilar üstelik geçmiş zamanda ufakta olsa ceza yidiler hatirladigim kadarıyla demirbaşların değerini az gösterdikleri için 3ayliklar geliyor biz hala 2023hesabini kapatamadik hiçbir mazeret kabul edilemez kesinlikle art niyet var

3. Burada yatırımcı arkadaşları etkilemek niyetiyle yazmıyorum berkosanin gelecegini vefinansal çarpanları fevkalade in fevkinde bunun icindirki satmayı hiç dusunmuyorum keşke yönetimde biraz gayret gösterip bizim gibileri kusturmese

4.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Usta tahtacı Kütahyalı mı bu 43 aşkı nerden geliyor yukarıda gitse aşağıda salsa gün sonu 43
    Bende anlamadım valla...

Sayfa 627/627 İlkİlk ... 127527577617625626627

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •