Sayfa 355/606 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 4841 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Borsa yukarı brksn yerinde ama aşağı inerken... Şimdi 1.72 altında alırız. 1.72 altına salma olmayan spek artık dur

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1.78 den mal dağıtımı yapıldığını söylemiştim tekrar yerine koyacaksa 1.72 çok da uygun değil bence .ama bilanço kötü gelirse mecburen 1.50 li rakamlar görülebilir

3. Yayı ne kadar gererseniz o kadar hızlı gider.Berkosanın spek i bence o adam da ‘İstanbul yaklaşımı ‘olabilir 6 senedir sabırla yukardan verdiklerini topluyor.Tam anlamıyla toplayamadığı için götürmüyor kanımca.Bugün aldı 100.000 lot malı az yukarı 3,4 kademe yukarı çekti.Amcalar aldıkça yukarı kaptırdıkça aşağı verir.Borsa kuralı bu.Burda çok ky var anladığım kadarıyla sıkı duruşlarını koruyorlar mal vermiyorlar. Amcalar da götürmüyor. Doğanın kuralı büyük balık küçük başlığı yutar.Küçük balıklar burda çok ve büyük başlığı ( speği) yutmak istiyor.Olmaz ama Bekleyip görelim kim sabırlı.

4.  Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    Yayı ne kadar gererseniz o kadar hızlı gider.Berkosanın spek i bence o adam da ‘İstanbul yaklaşımı ‘olabilir 6 senedir sabırla yukardan verdiklerini topluyor.Tam anlamıyla toplayamadığı için götürmüyor kanımca.Bugün aldı 100.000 lot malı az yukarı 3,4 kademe yukarı çekti.Amcalar aldıkça yukarı kaptırdıkça aşağı verir.Borsa kuralı bu.Burda çok ky var anladığım kadarıyla sıkı duruşlarını koruyorlar mal vermiyorlar. Amcalar da götürmüyor. Doğanın kuralı büyük balık küçük başlığı yutar.Küçük balıklar burda çok ve büyük başlığı ( speği) yutmak istiyor.Olmaz ama Bekleyip görelim kim sabırlı.
    100000 lot kim aldı .gunluk pastayı paylaşabilir misiniz ?6 yıl msl toplayanı da hiç görmedim .çok kuvvetli bir spek ki 6 yıl boyunca yemeden içmeden mal toplamış .

5. Afyon, Aslan, ıskur kaç senede hisse toplanıp kaça katlamışlar müsait olunca grafiğe bak .100.000 lotun hepsini aldı demedim çoğunu almıştır dedim o da iş bankasından almıştır.Önceki yukarı hareket çok büyük olunca ky lar yine o büyük hareket olur psikojisi ile bekliyor dökülmüyor.Amcalar da en dipten mal almaya çalışıyor . Oysa ki 2,5 - 3 e çekseler inanıyorum çoğu ky dökülür.Stiliniz güzel bezdirici İstanbul yaklaşımı ama insanlara biraz trade veya kar etme fırsatı verin .Bu kadar kasmayın tahtayı.Spek kuvvetli demedim çok akıllı dedim. Tahtadaki ky ler tahtada oyuncu yok diyor ya o havayı vermiş ama oyuncu var. Hem de Afyon’un oyuncusu gibi. Gölge gibi , ölü gibi mal topluyor kendisini tebrik ediyorum.Ben ne yapıyorum diye sorarsan böyle herkesin üzüldüğü bıktırdığı üç beş yıl bekleten tahtalara girer orada mal yapar beklerim.

6. Amcalar bugün mal mı kaptırdılar aşağı geldi
    Yoksa 1.78 den mal mı dağıtılıyor

7.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    Amcalar bugün mal mı kaptırdılar aşağı geldi
    Yoksa 1.78 den mal mı dağıtılıyor
    Sizde hisse var mı?

8. Ameeg kardeş , İstanbul yaklaşımı ya spek, ya yancı kanımca. Konuşma tarzı ve yorumları ky gibi durmuyor . Tahta yapıcılardan biri bence.

Sayfa 355/606 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •