Sayfa 581/615 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon
Arama sonucu : 4920 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Son olarak şunu ifade etmek istiyorum, bizim borsamızda gerçek anlamda kurumsal tek 1 tane şirket yoktur...Medar-ı iftiharımız TSK'nın OYAK iştiraki OYAKC'de dönen dolapları gördükten sonra tamam dedim, biz toplum olarak bitmişiz, yozlaşma bütün kurumları ele geçirmiş...Ha keza AKCNS, TATGD ki mahkemelik oldum bunlarla mücadelem ilgili başlıklarda duruyor...

O bakımdan hele de bu tür küçük şirketlerde içsel bilgilere sahip olmak çocuk oyuncağıdır...Benzer bir dert az bir miktar tuttuğum PRKME hissesinde de var...Al birini vur ötekine yani...Fazla takmamak gerekli...

Saygı ve hürmetlerimle
    Sizin satışınızdan etkilendi hisse diye yorumluyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Sizin satışınızdan etkilendi hisse diye yorumluyorum..
    Mümkündür üstadım 300 bin lotum vardı, az bir şey bıraktım. Ancak, biraz önce de ifade etiğim üzere bu tamamen kişisel yatırım stratejisi ile alakalı şirket ile ilgisi yok.

Saygı ve hürmetlerimle
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. bizde şirkete suç bulduk sığ tahta normal düşüş o kadar lota

içimizi rahatlattın gönül rahatlığı ile beklemeye devam ytd.

4. Tahta çok sığ 300.000 lot satışı kaldırmaz tahtacı topa girmezse.. Madem tahtayı bozmuşsunuz ne diye hikaye yazıyorsunuz yok yatırımcı ilişkileri rakı balığa insiderlık yapar bunlar şöyledir böyledir vs.

5. Bir de domino etkisi yaratıyor sen üçyüz satıyorsun ama panikleyenlerle oluyor bir milyon. Pazartesiden cumaya hergün 60 bin verse tahta bunu karşıladı..

6. 300.000 lot zaten tavanda okutulur, normal zamanda verilmez. Verirsen bu olur..

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Mümkündür üstadım 300 bin lotum vardı, az bir şey bıraktım. Ancak, biraz önce de ifade etiğim üzere bu tamamen kişisel yatırım stratejisi ile alakalı şirket ile ilgisi yok.

Saygı ve hürmetlerimle
    Keşke usulüne uygun verseydiniz kısa zaman aralıklarına yayarak. Anladığım kadarıyla altyapısı olan bir yatırımcısınız, böyle bir satışın böyle bir sığ tahtada nelere yol açabileceğini tahmin etmişsinizdir diye düşünüyorum.

8. Tabii bir yandan da yazdığınız iyi oldu, iki günlük düşüş ile alakalı kafamızdaki sorularımızın cevabını bulmuş olduk.

Sayfa 581/615 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •