Sayfa 617/617 İlkİlk ... 117517567607615616617
Arama sonucu : 4932 madde; 4,929 - 4,932 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. bir çok baba hisse enflasyon muhasebesinden dolayı çuvalladı...kazançkapısı dostumuzun paylaştığı bilgilere göre berko olumlu etkilenecek...olumlu etkilenir ise piyasadan pozitif ayrışırız...o zaman çok hoş hareketler beklerim...bebek hisselerde sabır ön plandadır dostlar...yemeğin pişmesini beklemek gerek...bir gün gelecek berkonun bu fiyatları güzel bir anı olacak...emin ve sağlam adımlar ile büyümeye devam ediyor berko...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir çok baba hisse enflasyon muhasebesinden dolayı çuvalladı...kazançkapısı dostumuzun paylaştığı bilgilere göre berko olumlu etkilenecek...olumlu etkilenir ise piyasadan pozitif ayrışırız...o zaman çok hoş hareketler beklerim...bebek hisselerde sabır ön plandadır dostlar...yemeğin pişmesini beklemek gerek...bir gün gelecek berkonun bu fiyatları güzel bir anı olacak...emin ve sağlam adımlar ile büyümeye devam ediyor berko...
    Dostum oladılıkların belgelerini sundum..enf.muhasebesinde kimse net bir şey söylemez,bende..
    O yüzden yanlış anlaşılmasın..

3. ekonomik olarak önce avrup ardından amerika ardından da ülkemiz gibi ülkeler rezesyondan çıkacaklar...avrupada bunun öncü işaretleri geliyor...o yüzden de ispanya ve sırbıstandaki fabrikalarımız bizden çok önce karlılıklarını artırmaya başlayacaklar ve belki de artırmaya başlamışlardır..o yüzden de gittikçe iyileşen bilançolara hazır olmalıyız...berko bunu bilançoları ile göstermeye başlayacaktır...

finansal yapımız gerçekten de çok güçlü...ihracat oranımız çok iyi ...döviz pozisyonumuz yine çok iyi...artacak cirolar ile olumlu olarak kar artışımız çok daha iyi olacak...değerleme ile öz kaynaklarımız artacağından dolayı pd rasyomuz çok ucuzlayacak...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ekonomik olarak önce avrup ardından amerika ardından da ülkemiz gibi ülkeler rezesyondan çıkacaklar...avrupada bunun öncü işaretleri geliyor...o yüzden de ispanya ve sırbıstandaki fabrikalarımız bizden çok önce karlılıklarını artırmaya başlayacaklar ve belki de artırmaya başlamışlardır..o yüzden de gittikçe iyileşen bilançolara hazır olmalıyız...berko bunu bilançoları ile göstermeye başlayacaktır...

finansal yapımız gerçekten de çok güçlü...ihracat oranımız çok iyi ...döviz pozisyonumuz yine çok iyi...artacak cirolar ile olumlu olarak kar artışımız çok daha iyi olacak...değerleme ile öz kaynaklarımız artacağından dolayı pd rasyomuz çok ucuzlayacak...sabır sabır sabır...
    Tekirdağ ve bilecik fabrikalarıda ihracat ağırlıklı çalışıyor..

Sayfa 617/617 İlkİlk ... 117517567607615616617

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •