Sayfa 392/621 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon
Arama sonucu : 4968 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by vtemizkan Yazıyı Oku
    haberi bilmem ama 1,87 üstü kapanışlar mükemmel olur. hacimde iyi. herşeyin hayırlısı bu arada düşerken sabah akşam yazan mavi20 ve meyyy isimli zat-ı muhteremler neden yazmaz oldular.
    boşver hocam, çağırma şunları. görmezden gel. ne yazarsa takılma. en güzel cevap o olur böylelerine

2.  Alıntı Originally Posted by tarsusi33 Yazıyı Oku
    boşver hocam, çağırma şunları. görmezden gel. ne yazarsa takılma. en güzel cevap o olur böylelerine
    aynen kardeşim hissenin hareketleri bunlara cevap olsun👍

3. brksan satıp aldığım hisseler brksn dan çok daha iyi şirketler ama daha kötü performans gösterdiler...aslında sonuna kadar beklemek en güzeli....geri dönsem daha az lot alabiliyorum....

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    brksan satıp aldığım hisseler brksn dan çok daha iyi şirketler ama daha kötü performans gösterdiler...aslında sonuna kadar beklemek en güzeli....geri dönsem daha az lot alabiliyorum....
    kardeşim kimseye aldanmadan sabretmek lazım

5.  Alıntı Originally Posted by vtemizkan Yazıyı Oku
    kardeşim kimseye aldanmadan sabretmek lazım
    ben kısa süreliğine çıktım ama aldığım hisselerle % 2 gibi negatif fark oluştu...tam tersini beklerken hayırlısı lot artırarak dönmem lazım kısmetse yoksada yolu açık olsun....

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ben kısa süreliğine çıktım ama aldığım hisselerle % 2 gibi negatif fark oluştu...tam tersini beklerken hayırlısı lot artırarak dönmem lazım kısmetse yoksada yolu açık olsun....
    herşey nasip hayırlısı diyelim belki daha beterinden kurtuldunuz.

Sayfa 392/621 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •