Sayfa 56/157 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 441 - 448 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Merhaba arkadaşlar.
    Kabul görmüş bir dilekçe örneği varsa ve birisi paylaşırsa iyi olur.

2. Meges boya en iyi örneği 10 sene de biten iflaslardan diğerleri daha beter hala devam eden ihlas finans var 20 yıl oluyor nerdeyse siz ölünce biter bu iş 20 sene sonra gibi

3. Burası avrupa değil öyle 1 saate bitsin her şey

4. Sizin bu işte 2028 yılındA anca biter size sırası 2030 yılında falan gelebilir oda hızlı tasfiye işlemleri olursa

Sevgili meteak kardeşim,ben esems den selimtez, merhabalar.iyisindir inşallah... burası Türkiye, kafası olan borsaya bulaşmaz ama ben akillanmadim.eseme ne demeli ,6 yıl önce 4 lerden elimize verdi patron bozuntusu ve ißbirlkci kurumları... bunda da bekleriz,ama durum bunda farklı....ben kısa bir sürede refaha kavuşacağımiza inanıyorum.... Bu ülkede herşey yolunda olsaydı,ne basya ne de diğer hisse mağdurları olurdu.... söylenecek çok şey var, ama burası yeri değil...anlayan anlar artık.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Meges boya en iyi örneği 10 sene de biten iflaslardan diğerleri daha beter hala devam eden ihlas finans var 20 yıl oluyor nerdeyse siz ölünce biter bu iş 20 sene sonra gibi
    Sen neyin peşindesin dostum. Anlattığın gazoz ağacı oda burada yetişmiyor. Elinde hisse varmı yokmu???? Onu söylede... bişey diycem sana

7. Bugün ben de Ümraniyedeki Asyabank genel müdürlüğüne gidip dilekçemi verdim.
    Dilekçede fazla bir şey yazmadım. Asybank hisse senedi sahibi olduğumu belirttim ve alacağımın tahsili için gereğini arz ederim.. diye yazdım.
    T.C. numaramı, isim soyadı, telefon, mail adresi yazdım.
    Hisse senedinin hangi aracı kurumda (banka) ve kaç adet olduğunu, yatırım hesap no'sunu da yazdım.

Dilekçenin yanına bankadan aldığım hisse senetlerimi gösterir bir belgeyi ekledim (tasdikli)

Bir de Nüfus kağını fotokopisi koydum (Üzerine "Bank asya hisse senetleri alacak talebiyle ilgilidir" diye yazıp imzaladım. (bunu her zaman yapmak lazım verdiğimiz nüfus kağıdı fotokopileri kötü niyetli kişilerin eline geçerse başımız belaya girebilir)

Görevli memura "Çağlayandaki adliyede iflas dairesi var bazı kimseler de oraya dilekçe veriyorlar hangisi doğru" diye bir soru yönelttim.
    Görevli de bana "ikisi de aynı yere gidiyor, farketmez " dedi....

Bendeki bilgi bu şekilde, herkese iyi akşamlar...
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    Sen neyin peşindesin dostum. Anlattığın gazoz ağacı oda burada yetişmiyor. Elinde hisse varmı yokmu???? Onu söylede... bişey diycem sana
    evet 2 sene devlet eliyle işletilen ve iflas ettirilen dünyada başka örneği varmı.
    fetoyu yerden yere vuralım ama bu gerçeğide görelim
    hissedarların akibeti ne olacak ciddi bir açıklama bile yok

Sayfa 56/157 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •