Sayfa 59/157 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 465 - 472 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    merhaba elturc arkadaş avukat sana yanlış bilği vermiş ben başvurdum 51.70 tl ödemiştim yılbaşından önce.ayrıca buraya başvurunca 1.2 gün sonra alacaklılar listesine ekleniyorsun artısı eksisi ne olur zamana kalmış
    Tskr dostum. Adliyeden başvuruyoruz değilmi

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by elturc Yazıyı Oku
    Tskr dostum. Adliyeden başvuruyoruz değilmi

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Neden adliye kardeş? Kimi icraya veriyorsun?

ASYABANK'ı icraya veriyorsan, Sen ASYABANK hissedarı, yani ortağı değil misin? Kendi, kendini mi icraya vereceksin?

( Bu cevabı bana aynen böyle, Ümraniye Genel Müdürlük ASYABANK'a hisse bilgilerimi vermeye gittiğim de iflas katibi 25.12.2017 günü verdi. )
    RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3. borsacı 34 arkadaşım iflas katibi sana yanlış bilği vermiş bizim ismimizin karşısında alacaklı yazıyor borçlu ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. Borçlu borçlu yazısıda bankanın karşısında yazıyor. direk kopyala yapıştırdığım bu yazı ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. Borçlu

4. borsacı 34 arkadaşım iflas katibi sana yanlış bilği vermiş bizim ismimizin karşısında alacaklı yazıyor borçlu ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. Borçlu borçlu yazısıda bankanın karşısında yazıyor. direk kopyala yapıştırdığım bu yazı ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. Borçlu

harçını yatırıp alaçaklıyım diyerek talepte bulunuyorsun isminin karşısına da alaçaklı diye yazıyorlar

5. borçlu asyb karşısına 3 şahsın ismini yazmışlar tanınan ve ya basında ismi geçen birileri degil sıradan isimler

6. Tmsf ana sayfada sorular sayfası açılmıyor yeni açıklamalarını geliyor acaba.

7.  Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    Tmsf ana sayfada sorular sayfası açılmıyor yeni açıklamalarını geliyor acaba.
    bu sayfadan bahsediyorsanız benim siteden ulaşılıyor.
    11. BANK ASYA (ASYAB) hisse senetleri için nereye başvurabilirim?
    Hisse senedi sahiplerinin durumu ile ilgili ayrıca duyuru yapılacaktır. Hisse senetleri ile ilgili bilgi almak ve diğer talepler için Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan İflas İdaresi’ne dilekçe ile başvuru yapılabilir.

8. başvuru ile ilgili bir zaman sorunu yok gibi.ilk 15.sıra içindeki ismim 30.ile 35 arasına gelmiş şirket ve kurumlar 300 e çıkmiş. önemli olan yabancı alaçaklı şirketleri incelediğimde çoğu ülkemizde faliyet gösteren bankanın avrupa ve ..vb faliyet gösteren banka olarak çıkması

Sayfa 59/157 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •