Sayfa 8/157 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Bize umut bile haram....Uckagitcilarin,yalancilarin eline düştük....

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Akpartiye "haramzade" diyen fetöcü alçakların 15 temmuzda hristiyan abilerine köpeklik etmek için nasıl müslüman öldürdüklerini gördük.
    Pensilvanyaya tapan putperestlerin gözünü kırpmadan nasıl müslüman katlettiğini gördük.
    Mahkemelerde hala ne kadar vicdan yoksunu olduklarını gösterip şehit yakınlarına dil çıkarıyorlar bu cehennem köpekleri.
    Sayın batık siz de "hizmet" mensubu musunuz?
    Cevap verirken "gaybubet" olup hayır değilim mi diyeceksiniz?
    Bu "batık" isimli yaratığın diğer mesajlarına da bakın adam ben fetöcüyüm diye bas bas bağırıyor.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Haramzadelerden Canikli beyden haber var....

http://www.finansgundem.com/haber/ba...itecek/1176773

Yaratık sensin terbiye yoksunu.Benim paramin üstüne oturanlara helal mi olsun diyecektim,zehir zıkkım olsun...Senin paranı batirdilar mi.İşin gücün yok,forumları dolaşıp,dalaşacak yer mi arıyorsun...Adi da kulhakkı?????Kul hakkını savunana bak hele....Aşağılık terbiyesiz seni...Hükümetin paramizin üstüne oturduğu yetmiyormuş gibi,bir de arada ortaya çıkan senin gibi provakötör le de uğraşıyoruz.Darbe üstüne darbe...😡

4. Sayın batık siz de "hizmet" mensubu musunuz?
    Yukarıdaki şekilde çok basit bir soru sordum cevap vermedin, veremezsin de "gaybubet" fetöcü.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Yaratık sensin terbiye yoksunu.Benim paramin üstüne oturanlara helal mi olsun diyecektim,zehir zıkkım olsun...Senin paranı batirdilar mi.İşin gücün yok,forumları dolaşıp,dalaşacak yer mi arıyorsun...Adi da kulhakkı?????Kul hakkını savunana bak hele....Aşağılık terbiyesiz seni...Hükümetin paramizin üstüne oturduğu yetmiyormuş gibi,bir de arada ortaya çıkan senin gibi provakötör le de uğraşıyoruz.Darbe üstüne darbe...��

Konuyu nereye getitiyon.Sensin ki fetocü,saldıracak yer arıyorsun.Ben milliyetçi bir TÜRKÜM.Ama sen o kıt aklınla damgayı vurmuşsun,o yüzden ne desem boş...

Alıntı Originally Posted by kulhakki99 Yazıyı Oku
    Akpartiye "haramzade" diyen fetöcü alçakların 15 temmuzda hristiyan abilerine köpeklik etmek için nasıl müslüman öldürdüklerini gördük.
    Pensilvanyaya tapan putperestlerin gözünü kırpmadan nasıl müslüman katlettiğini gördük.
    Mahkemelerde hala ne kadar vicdan yoksunu olduklarını gösterip şehit yakınlarına dil çıkarıyorlar bu cehennem köpekleri.
    Sayın batık siz de "hizmet" mensubu musunuz?
    Cevap verirken "gaybubet" olup hayır değilim mi diyeceksiniz?
    Bu "batık" isimli yaratığın diğer mesajlarına da bakın adam ben fetöcüyüm diye bas bas bağırıyor.
    XXXHakkı, ulen ******** Fetöye, muhterem hoca efendi deyen, bendim sanki!

7. XXXHakkı olarak Fetö putuna hiç bir zaman hocaefendi demedim.
    Ama sen bu pensilvanya putuna ******** dersen forumdaki fetöcüleri kızdırırsın, beddua ederler hafazanallah, onu da söyleyeyim.
    Eski forumda fetö aleyhinde yorum yaptığım zaman, "izlenildiğinizi bilin, kullandığınız kelimelere dikkat edin" şeklinde inceden tehdit alıyordum. Bu adamlar buharlaşmadı, halen buradalar ama "gaybubet" yani gayıb, kayıp oldular.
    Çünkü pensilvanya putu bunlara böyle talimat verdi.
    Şimdilik izliyorlar, ama tarzları , üslupları, kullandıkları kelimelere kendilerini ele veriyor zaman zaman.
    Ellerine fırsat geçse fetö putu için bir milyon müslümanı keser, doğrar, öldürür sonra da fetih suresi okur bu putperest sapık ********ler.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    XXXHakkı, ulen ******** Fetöye, muhterem hoca efendi deyen, bendim sanki!
    Son düzenleme : kulhakki99; 16-06-2017 saat: 08:43.

8. ASYAB konusuna gelince, konu son derece açık.
    Şirket tasfiye halinde, borçlar kapandıktan sonra kalan varlıklar KY hissedarlara dağıtılır.
    Karışık bir durum yok , ama zaman alır. En basit AŞ'yi bile kapatmaya kalkın, yıllar alır.
    Bu ise koca banka ve hukuksal olarak çok sorunlu, peşkeş , batık krediler var, bunların takibi var, davalar var.
    Bu fetöcüler bankasyayı peşkeş kredilerle 1990'lı yıllarda olduğu gibi epey bi boşalttıkları için geriye ne kalır bilinmez.
    BDDK müdahalede çok geç kaldı, geç kaldıkça da banka boşaltıldı.
    El konulmadan önce son dakikada yapılan sözleşmelerle üst yöneticilere adam başı milyonlarca lira tazminat ödenmek zorunda kalındı.Kerizler de bilezik bozdurup, ev satıp,kredi çekip bankasyaya yatırdılar.
    Bu şefersiz , vicdansız fetöcüler insanları böyle kullanır.

Sayfa 8/157 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •