Sayfa 87/157 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 689 - 696 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan İflas İdaresine ptt kargo ile başvurdum 1 ay sonra yine ptt kargo ile dönüş yaptılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Kızılelma01 Yazıyı Oku
    Dava açmayı düşünen hissedarlar. Yasal dava açma süresi çoktan geçti.boşuna avukatlara para vetmeyin
    arkadaş haklı vaya haksız olabilirsin kendini niye hedef tahtası yapıp morel bozuyorsun dayanagını söyle buradan yola cıkarak yasal süre bitti de ben 1. yıl önce aracı kurumumu aradım sizinde baya yüklü hisseniz var ve ayrıca av. var ve uzmansınız hisselerinizi kurtarmak için nasıl bir yol izliyeçeksiniz dediğimde yasal tasfiye süreçini bekliyeçegiz öyle karar verecegiz dedi sen süreçin bittiğini nasıl izah edeçeksin selamlar

3. ben bu hisseyi tmsf el koyduktan sonra aldım önçe alanlar içinde hiç kötü düşünmem nedenine gelinçe halka açık KAR ve zarar potansiyeli var kim kar yapmak istemez . devletin yetkisini kullanan yetkililerin yarısından fazlası bu bankayla kontak kurmuş. bir troy kart çıkarttılar kavaga çıkmak gibi gündem bomba haber ne kadar paran varsa hepisini o kartla harcıyabiliyorsun yani tüm hesabındaki parayı harcıyorsun tmsf elindeki banka bu para harekatına niye göz yumdu çünki kodamanlar yine yapaçagını yaptı ve hesaplarını sıfırladı (KARTIN ÇIKIŞI VE SONUÇ OLARAK BENİ BU DÜŞÜNCEYE SOKUYOR) BİZE GELİNCE ARTIK OLURSA İHLAS NASIL VE KİM NİYE ÖDETMEDİYSE BUNUN DA OLACAĞI O OLAÇAK DİYE DÜŞÜNÜYORUM SELAMLAR

Alıntı Originally Posted by oktay047 Yazıyı Oku
    Mehmet Bey,

Hangi e-mail adresine gonderilecek ?

Birde e-mail in kaniti olmaz ki gonderildigine dair.

Posta yoluyla basvuran arkadaslar , adresini tekrar paylasabilir ler mi mumkunse ?
    Telefon ile görüştüğüm bayan öyle söyledi. [email protected]
    Tabi siz yine arayıp teyit edin.

5. Bende sizin gibi hissedarım ve zarardayım öncelikle moral bozmak için yazmıyorum.yasa ve kanunlar belli idarenin yaptığı uygulamalar için kararın alındığı günden itibaren dava açma süreci 60 gündür.ve geçmişte bu kanuna uymayan yatırımcıların davaları AİHM de bile reddedilmiştir.bankasya için 22 temmuz 2016 da verilen lisans ve faaliyet iptal kararına karşı 60 gün içinde dava açılmalıydı.

6. Tasfiye sürecinin sonucunu beklemek tmsf nin sonunda vereceği her miktarı kabul etmek demektir.sonra ne diye dava açacaksınız bize az para verdiler diyemi. Olmayan parayı devlette mahkemede vermez.dava açarken usule ve yasal sürelere uyulmaz ise davalar red yer.

7. Sürekli mülkiyet hakkı şeklinde algı yapılıyor. B grubu hisseler ev işyeri gibi taşınmazlarda olduğu gibi bir mülkiyet hakkı söz konusu değildir.b grubu hisseler şirketin zarar veya iflas etmesi durumunda borsa kot u dışına çıkma riski vardır .ve mahkemeler bunu böyle değerlendirir. Son sözüm sürekli tmsf içinden bilgi aldığını söyleyen 2 lira 3 lira kalacak diyenlere itibar etmeyin bu süreçte algı ile sizleri oyaladılar.böyle bir artık kalması durumunda bunun 10 katı tazminat öder devlet .

8.  Alıntı Originally Posted by Kızılelma01 Yazıyı Oku
    Sürekli mülkiyet hakkı şeklinde algı yapılıyor. B grubu hisseler ev işyeri gibi taşınmazlarda olduğu gibi bir mülkiyet hakkı söz konusu değildir.b grubu hisseler şirketin zarar veya iflas etmesi durumunda borsa kot u dışına çıkma riski vardır .ve mahkemeler bunu böyle değerlendirir. Son sözüm sürekli tmsf içinden bilgi aldığını söyleyen 2 lira 3 lira kalacak diyenlere itibar etmeyin bu süreçte algı ile sizleri oyaladılar.böyle bir artık kalması durumunda bunun 10 katı tazminat öder devlet .
    Sayın kızılelma netice olarak tazminat ödemektense artık bırakılmaycağınımı söylüyorsunuz bumu yani sonuç

Sayfa 87/157 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •