Sayfa 89/157 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 705 - 712 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Adamım (ceMAL) aynen böyle devam et .internetten bul yapıştır.memleketin hukuk bölümü öğretim görevlisi yanlış biliyor sen doğrusunu.yürü be koçum kim tutar seni (:

2. Sayin kızıl elma cemal da kim özelden biri birsey yazmış ise sizde özelden cevap verin lütfen gereksiz atismalar ile forumu meşgul etmeyin şimdiden teşekkür ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    tek katılımcı olması rekabet ortamı oluşmadığı için satış tekrar ilana çıkar seçimden sonraya kalır düşüncesindeyim
    tabiki de tek katılımcı rekabet ortamının oluşmamıştır ama bir bedel biçilmiş ve o bedeli de verdilerse satışı gerçekleştirmemeleri için bir neden kalmaz.
    https://www.sabah.com.tr/ekonomi/201...rceklestirildi
    İflas masasında alacaklı konumunda ki tmsf ye olan tüm borçları sıfırlanmış oluyor. bankanın elde kalan diğer varlıkları da artık konumunda oluyor diye düşünüyorum.

4. Arkadaslar Özür dilerim.burda yazdıklarım için Başka bir forumdan bana hakaret edildi oraya yazamadığım için burdan cevap verdim. Bir kaç kişi ile bilgi alış verişi yapalım diye üye olduk sataşıp duruyorlar.b.twist te üye olacaktım fakat (dikkat düşük zeka seviyesi içerir)diye bir uyarı verdi. hisse sahibi arkadaşlar ümitsizliğe kapılmayın tasfiye sonunda artık kalmasa dahi tazminat almanın bir yolu daha var .bunuda tasfiye sonunda birşey kalmaz ise burda konuşuruz.tekrar sizlerden Özür dilerim

5.  Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    listede isminiz görünüyorsa bir sıkıntı yok demektir bn masaya başvurmadığım için listede ismim yoktur ama bana hisseleriniz kayıt altına alınmıştır diye yazı gönderdiler. bence önemli olan o listede kaç kişi sizin gibi hissesi olup da kayıt yaptırdı, kaç kişi ticari alacaklı olarak kayıt yaptırdı.
    alacak kaydı için başvuru süresi ile ilgili ilk cümleyi okursanız tamamlandığını anlarsınız, itiraz içinse 28 mayıstan itibaren 15 gün verilmiş yani 11 haziran bitiyor. hisselerin kayıt altına alınması devam edebilir çünkü zaten mkk da kayıtlar mevcut, hisse sahiplerinin başvurusunu iki adres de kabul etti. keşke tüm hisse sahipleri icraya değilde ümraniye adresine başvursalardı da diğer alacaklıların sayısını öğrenseydik.
    Nasıl başvuracağız nereye başvuracağız hisse sahipleri olarak?

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
    arkadaşım benim bizim menkül de 3000 lotum var orda gözüküyor duruyor .illada başka bir yere gidip benim şukadar hissem var dememmi lazım

7.  Alıntı Originally Posted by elturc Yazıyı Oku
    Nasıl başvuracağız nereye başvuracağız hisse sahipleri olarak?

hiç takip etmemişsiniz anlaşılan bir kaç sayfa yukarıda mevcut adresler ve dilekce örnekleri oradan bakabilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    hiç takip etmemişsiniz anlaşılan bir kaç sayfa yukarıda mevcut adresler ve dilekce örnekleri oradan bakabilirsiniz.
    Tskr

Sayfa 89/157 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •