Sayfa 91/157 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 721 - 728 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

murat bey
    alışveriş merkezi ihalesi onaylanmadı tahmin ettiğim gibi
    seçimden sonra olması daha iyi olur

2.  Alıntı Originally Posted by muhammerb Yazıyı Oku
    arkadaşım benim bizim menkül de 3000 lotum var orda gözüküyor duruyor .illada başka bir yere gidip benim şukadar hissem var dememmi lazım
    Değerli ortağım benimde lot adetim yatırım hesabında görülüyor, bende şahsen hiçbir yere başvurmadım. Zaten
    http://www.bankasya.com.tr/muflis-as...-surec-hk.aspx linktedi bu açıklamaya istinaden başvurmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum...
    11. BANK ASYA (ASYAB) hisse senetleri için nereye başvurabilirim?

Hisse senedi sahiplerinin durumu ile ilgili ayrıca duyuru yapılacaktır. Hisse senetleri ile ilgili bilgi almak ve diğer talepler için Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan İflas İdaresi’ne dilekçe ile başvuru yapılabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    murat bey
    umarım hayırlısı olur hepimiz için aylık getirisi yaklaşık 12 milyon olan bir yer, ciddi bir getiri

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    murat bey
    Onaylanmadı derken,beklemeye mı bırakıldı.yok sa ihalede problem mı çıktı.Ben bir haber görmedim.sadece ihalenin yapılacağı haberi vardı o gün....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. T.C.
    İSTANBUL 1. İFLAS MÜDÜRLÜĞÜNDEN
    SIRA CETVELİ İLANI
    DOSYA NO : 2017/14

MÜFLİSİN ADI SOYADI : ASYA KATILIM BANKASI A.Ş.

1.İFLAS DAİRESİ 2017/14.

1.sorum bunlardan hangisine iflas masası diyorlar
    2.sorum artarsa b gurubuna ödeneçek diyorlardı
    3.sorum ikisine de hala başvurular kabul ediliyor ve listeye ekleniyor
    4. süreç sonlandırmadan ret nasıl geliyor hangisine inanalım markaantalya ihalesine katılım tek firma oldugundan iptal edildiği haberi nereden alındı..................piyasadaki olumsuz haber .tren vagonu gibi arkası bir türlü bitmiyor

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Onaylanmadı derken,beklemeye mı bırakıldı.yok sa ihalede problem mı çıktı.Ben bir haber görmedim.sadece ihalenin yapılacağı haberi vardı o gün....
    Hürriyet te haber var ihale iptal olmuş sonraki tarihte tekrar yapılacakmış.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. haber yeni düşmüş 2.defa ileri bir tarihte satışa çıkaçak diyor.

8.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    T.C.
    İSTANBUL 1. İFLAS MÜDÜRLÜĞÜNDEN
    SIRA CETVELİ İLANI
    DOSYA NO : 2017/14

MÜFLİSİN ADI SOYADI : ASYA KATILIM BANKASI A.Ş.

1.İFLAS DAİRESİ 2017/14.

1.sorum bunlardan hangisine iflas masası diyorlar
    2.sorum artarsa b gurubuna ödeneçek diyorlardı
    3.sorum ikisine de hala başvurular kabul ediliyor ve listeye ekleniyor
    4. süreç sonlandırmadan ret nasıl geliyor hangisine inanalım markaantalya ihalesine katılım tek firma oldugundan iptal edildiği haberi nereden alındı..................piyasadaki olumsuz haber .tren vagonu gibi arkası bir türlü bitmiyor
    1.cisi iflas masası, iflas masasına ticari ve dolaylı ilişkilerden alacakları olanlar başvuru yapıyor, fakat masa şu başvurabilir veya bu başvuru yapamaz gibi bir kısıtlamaya gitmek gibi bir durumu olmadığı için herkesin başvurularını kabul ettiler. iflas masasının hissesi olanları red etmesi; onların hissesinin olmadığı anlamına gelmez sadece sizin sıranız şimdi değil anlamında bir red dir.
    2. soru. tmsf masada alacaklı konumundadır. yapılan açıklamada markantalyanın satışı ile bankanın tmsf ye olan borcunun biteceiği açıklanmıştır. buda geriye kalan mal varlıklarının ARTIK olması demektir.
    3. ticari alacaklılar bitti hissedar olarak yapılan başvurular devam ediyor ederde, zaten ana sayfada hissedarlar için ayrıca açıklama yapılacaktır deniyor. fakat millet havanda su döğmeye devam ediyor icraya başvuruyor onuda anlamış değilim.
    4 iflas masasına başvuranlara red geliyor yani anlamı siz bu sıradaki alacaklı değilsiniz diye.

Sayfa 91/157 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •