Sayfa 40/157 ÝlkÝlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 313 - 320 arasý.

Konu: ASYAB - Asya Katýlým Bankasý A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by nadim Yazýyý Oku
    Sizde arayabilirsiniz 0212 340 2000 bu numaradan konunun Bankasya oldugunu hukuk islerini baglamalarini isteyin
    Birader sen görüþtüðünde dedi mi madem hisse sahipleri baþvuru yapmasýn diyorsunuz býr bildirimde bulunamazmýsýnýz.

2. Evet arkadaþlar talebinizi yerine getirip tekrar hukuk servisine baðladým. Bu konu ile ilgili resmi açýklama olmasi gerekiyor dedim yazýk istanbula kadar giden insanlar oluyor dedim . Ve bu açýklama sayesinde daha az aranýr ve rahatsýz edilirsiiz dedim vs. Ayný yetkili 2yada 3 gün sonra beni tekrar arayýn dedi. Açýklama hazýrlanýyor ve sýkça sorulan sorular kýsmýnda 30 -35 adet soru cevap içinde açýklayacaklarmis.

3.  Alýntý Originally Posted by nadim Yazýyý Oku
    Evet arkadaþlar talebinizi yerine getirip tekrar hukuk servisine baðladým. Bu konu ile ilgili resmi açýklama olmasi gerekiyor dedim yazýk istanbula kadar giden insanlar oluyor dedim . Ve bu açýklama sayesinde daha az aranýr ve rahatsýz edilirsiiz dedim vs. Ayný yetkili 2yada 3 gün sonra beni tekrar arayýn dedi. Açýklama hazýrlanýyor ve sýkça sorulan sorular kýsmýnda 30 -35 adet soru cevap içinde açýklayacaklarmis.
    Nadim kardeþ bilgi için çok teþekkür ederim.

4. çaglayan adliyesine bu gün baþvuran ve yaklaþýk baþvuru sýrasýný yazaçak arkadaþ yok mu

maþallah hýzlýlarmýþ,dün sordum,cevaplanmýþ....ama maili þimdi gördüðüm için yarýn telefon açayým bakayým ne diyecekler.... (iyi de þimdi internetten baktým bu telefon numaralarý bankasya ya aitmiþ.ortada bank asya mý kaldý????)

Sayýn TEZ,

Mailinizde belirtmiþ olduðunuz konu hakkýnda Bankamýza ait 0216 633 59 60 ve 216 633 59 61 no.lu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Saygýlarýmýzla,

MÜFLÝS ASYA KATILIM BANKASI A.Þ.
    [email protected]
    MUTLU MÜÞTERÝ SERVÝSÝ 444 27 92

From: Tez [mailto: @gmail.com]
    Sent: Sunday, December 17, 2017 11:10 PM
    To: Call Center <[email protected]>
    Subject: bankasya hissem

Hayýrlý günler.Benim elimde TMSF’nin el koymasýndan sonra almýþ olduðum basya hisselerim var.Ýzmir de ikamet etmekteyim.Sizden ricam hisse bedelimin þahsýma ödenebilmesi için nasýl bir yol izleyeceðim.çeþitli forumlarda deðiþik yorumlar var. BAZILARI BULUNDUÐUNUZ ÝLÝN ÝCRA DAÝRESÝNE baþvurun yazmýþlar.Neyi,nasýl yapacaðýmý bilimiyorum.Aydýnlatýrsanýz sevinirim.Teþekkürler…

Hangi deli tas atmis kuyuya yine. 50 liraniza yazik etmeyin. Elinde hisse olanin bu alacak basvurusuyla ilgisi yok dalga mi geciyorsunuz?

LG-H735 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. arkadaþlar eðer bir alacagýnýz var ise bunu da yasal ve kanuni yollardan almak veya takip etmek isterseniz yasal olarak hakkýnýzý almak için harç veya katkýlarý ödemek zorundasýnýz , zorundayýz. eger alaçaðýmýz ödenmese alacaklý olduguna gösteren dekont baþvuru sýrasý ve harcý yatýrýlmýþ
    bir belge var elimizde yazdýðým dilekçe örneðinde alacaklý sarý çizmeli mehmet aga demiþtim yani hayali isim harcýný yatýrýrsan her yol resmiyete çýkar diðerleri hikaye

Duhul
    May 2017
    Ýkamet
    rize
    Gönderi
    531
    Arkadaþlar benim bildiðim aracý kurumdan alýnan hisse senetleri fiyatlanmasada yerinde duruyor yani kimin nesi varsa belli sýrasý gelen aracý kurumlarý tarafýndan otomatik olarak hesaba geçecektir...

Sayfa 40/157 ÝlkÝlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •