Sayfa 106/157 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 841 - 848 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    yukarıda yazdığım yorumuma ek olarak kendi soruma kendim cevap yazayım dedim. bir sitede paylaşmışlardı tesadüfen okumuştum bir ingiliz ingilizce bir fıransız fıransızca bir alman almanca bir TÜRK türkce ...kısaca kendi dilinden bir metni okuyup dogru anlıyanlar öğrençiler içinde listede en son bizim cocukların oldugunu yazmışlardı. bir de ÜNİVERSİTE sınav sonunçları açıklandığı zamanda haber olurdu şu kadar kişi sıfır çekmiş diye bunlarda aynı kategoride www.borsagundem.com
    kardeş asyabank tmsf.deki şirketlerden tasfiyesi yapılıyor.tasfiyeden para kalırsa veya borsa yatırımcısı için devletin alacağı kararı beklemekten başka birşey gelmiyor elimizden.yani bankanın satışı diye birşey olamaz gerçek bu acı ama gelinen nokta .
    sanırım devlet 75 kuruş muhammen bedelle en son satışa çıkarmıştı demekki en az ederi o zaman oydu ama biz yatırımcıların magduriyeti giderilmediği gibi tasfiyedn bilgi bile verilmiyor yapacak bilmiyorum ne var.
    tmsf.ye geçtikten sonra kaç yıl devletteydi gelinen nokta devletimizde hatalıdır ama bu sonucu değiştirmiyor kimi kime şikayet edeceksin
    hoşça kalın

2. Arkadaşlar bu asyb sitesinde 3 5. ay arayla satış ilanı çıkıyor 20.04.2018 Müflis Asya Katılım Bankası A.Ş Araç Satış İlanından sonra birden çok ilan satışa konuldu ve sesiz sedasız ilanlar geri çekildi. ne hikmetse bu araç satış ilanı sanki demirbaş diğer ilanlara ne oldu................

3. marka antalya ile ilgili başka forumda haberler var.ben takip etmedim sadece yazılanlarla ilgili bilği sahibiyim gerçekten o kadar kira geliri varsa ellerinde tutarlar bedavadan para geliyor satarlarsa bir kısım alaçaklılara ödeme yapmaları gerekir bu da işlerine gelmez sıçak düzenli gelir hesap soranda yok.bir gurup arkadaşlar alacağımız kalmaz diye yorum yazıyorlar gerçekten öyle olsa ihlas zedeler ile ilğili bir prorgam var izlemelerini tavsiye ederim sadece ana paralarını korumak için faizsiz yatırılmış bir para ödenmedi ödenen alan var ben şahit oldum adamı olan ve yüksek mevkilerde görev yapanlar aldı iki bacagı kopmuş gazi bir arkadaş aldığı tazminatı buraya yatırmıştı ne yaptıysa alamadı o zamanlar şirkete gitmiş görüş için bu paraya acil ihtiyacım var demiş korumaları bizde para yatırdık alamadık burada çalışıyoruz gel sende çalış demişler görüşememiş .................. ara sıra ödeme listesi cıktığı zaman kendisine tlf ediyorum sıra sana geldimi diye bana 1.ödeme 100.tl ile 200 tl arası 2.ödeme 200.tl ile 250.tl arası diyor 52. ödemede bile 5000.tl gelmedi sen hesabını yap diyor.kısaca yüksek mevkiden birileri bu asyb gündeme getirmezse işimiz zor. o hesaptaki paraya acil ihtiyacı olan arkadaşlara tek dilegim ALLAH yardım etsin

4. Dusununce insan inanamıyor nasıl bir oyun oynanadı arkadas ha sattık ha satacaz derken getir 15 Temmuza ihale gununu koy ve aynı gun kahpeler darbe girisiminde bulunsun sonra alıcı yok de ve iflas acıkla yazık lan yazık sadece paramız degil hayallerimiz omrumuz coluk cocugumuzun rızkï gitti bu fetonun ıtleri bu oyunu oynarken bankayı biran once fetoden arındırıp satısa cıkarmak varken hemen iflasa gittiler bir Allah'ın kulu çıkıpta demediki bu ihale nasıl olurda darbe girisimi ile aynı gune denk gelir ve bu iki alıcı kimdi yoksa onlardamı fetoculerdi bu kopekler darbenin tutacagını sanan ve oyalama politikası yapan birilerimiydi yada bu ihaleyi yurutenler asıl fetoculermiydi belki birgün bunu ogrenicez ama kaybolan yıllarımız ve emeğimiz geri dönmeyecek Allah art niyetli hef kim varsa burnundan fitil fitil getirsin.

5.  Alıntı Originally Posted by serdar41 Yazıyı Oku
    Dusununce insan inanamıyor nasıl bir oyun oynanadı arkadas ha sattık ha satacaz derken getir 15 Temmuza ihale gununu koy ve aynı gun kahpeler darbe girisiminde bulunsun sonra alıcı yok de ve iflas acıkla yazık lan yazık sadece paramız degil hayallerimiz omrumuz coluk cocugumuzun rızkï gitti bu fetonun ıtleri bu oyunu oynarken bankayı biran once fetoden arındırıp satısa cıkarmak varken hemen iflasa gittiler bir Allah'ın kulu çıkıpta demediki bu ihale nasıl olurda darbe girisimi ile aynı gune denk gelir ve bu iki alıcı kimdi yoksa onlardamı fetoculerdi bu kopekler darbenin tutacagını sanan ve oyalama politikası yapan birilerimiydi yada bu ihaleyi yurutenler asıl fetoculermiydi belki birgün bunu ogrenicez ama kaybolan yıllarımız ve emeğimiz geri dönmeyecek Allah art niyetli hef kim varsa burnundan fitil fitil getirsin.
    Aynen katılıyorum neler döndü bilemiyoruz ama tek beklentim devletin bu maduriyeti gidermesi hala umudum var çünkü bu şirket kayyumda yani devletteyken güvenip aldık, siz hissedarsınız risk aldınız diyip bir kenara atamazlar. O parayı dolar yapsam 4 katıydı şimdi. Yazık giden yıllara.

6. paramızın degeri düşmüş hadi bakalım ödeme günü ödeyin borcunuzu tmsf.
    11 Ocak 2019 - 15:14 www.borsagundem.com
    TweetlePaylaşLinkedinE-mail
    Deutsche Bank stratejisti George Saravelos, Türk Lirası ile ilgili analizde bulundu

7. Bank Asya yönetimi TMSF'ye geçti
    Gülen Cemaati’ne yakın Bank Asya’nın yönetimi TMSF'ye geçti. Tüm yönetim kurulu değişti. TMSF tarafından Bank Asya Genel Müdürü olarak atanan Aydın Gündoğdu, "Bugün Bank Asya dünden daha güçlü bir banka" dedi. 4 Şub 2015 Güncelleme 08:03 TSİ

8. Borsa İstanbul'da işlem gören Bank Asya'nın pay piyasasındaki işlem sırası, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF) bugün yapacağı satış ihalesi sonuçlanıncaya kadar işleme kapatıldı.
    Giriş Tarihi: 15.7.2016 10:23

Sayfa 106/157 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •