Special Days Image
Sayfa 66/157 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 521 - 528 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Arkadaslar ben yoruldum. Elimde 0.80 TL maliyetli 3400 lot hissem var.
    Hepsini 1500 TL'ye isteyene virman yaparim.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

.66 kuruştan 15950 adet hisseyi almak isteyene virman yaparım

3. 050 kuruş dan 10 bin.lot almak isteyen. Msj atsin

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar benim ortak tanıdık vasıtasıyla görüştüğüm, başka bir iflas müdürlüğünde çalışmakta olan birinden aldığım bilgi; şirket ortaklarının İflas müdürlüğündeki alacak kaydı başvurularına katılamayacağı, başvuru yapmış olsa bile işleme alınmayıp reddedileceği yönünde. Başvuru sırasında uygunluk kontrolü yapılmadığı için başvuruları alınmış olabilir, bu işleme alınacağı anlamına gelmez diyor. Başvurular daha sonra İflas Masasınca incelemeye tabi tutuluyormuş ve bu aşamada red yer bu dosyalar diyor.
    Benim aldığım bilgi bu yönde iletmek istedim herkes kendi tasarrufunda napmak isterse yapsın yine.

Ama zaten farklı bir yol da gösterilmişti, Ümraniye'de şirketin kendisine başvurmak şeklinde. O taraf devam ediyor bildiğim kadarıyla.

5. Bir ek bilgi: şirket yatırımcı ilişkileri ile son görüşmemde dilekçeyle şirkete başvuranlara cevap yazısı göndereceklermiş; şu an yoğunluk var; bir süre içinde ulaşmaya başlar elinize dedi.

6.  Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim ortak tanıdık vasıtasıyla görüştüğüm, başka bir iflas müdürlüğünde çalışmakta olan birinden aldığım bilgi; şirket ortaklarının İflas müdürlüğündeki alacak kaydı başvurularına katılamayacağı, başvuru yapmış olsa bile işleme alınmayıp reddedileceği yönünde. Başvuru sırasında uygunluk kontrolü yapılmadığı için başvuruları alınmış olabilir, bu işleme alınacağı anlamına gelmez diyor. Başvurular daha sonra İflas Masasınca incelemeye tabi tutuluyormuş ve bu aşamada red yer bu dosyalar diyor.
    Benim aldığım bilgi bu yönde iletmek istedim herkes kendi tasarrufunda napmak isterse yapsın yine.

Ama zaten farklı bir yol da gösterilmişti, Ümraniye'de şirketin kendisine başvurmak şeklinde. O taraf devam ediyor bildiğim kadarıyla.
    Iflas masası başvuru sonunda belgeleri inceleyerek alacağını isbat edenleri ödeyecek hisse basvurulerinida ümraniye adresin dekilerle birleştirerek artık kalırsa hisse oraninda bolerek geri çağıracak tir diye düşünüyorum. Iflas masasının başvuru sonucundan itibaren 3 ay içinde bitirmesi gıbı bir süreç olduğunu biliyorum yanlış hatirlamiyorsam.

7. İFLASIN TASFİYESİ MÜDDETİ
    Madde 256 - İflas açıldıktan altı ay içinde tasfiye edilmek lazımdır. Bu müddet içinde tasfiye muamelesi bitmediği takdirde alacaklılar toplanıp basit tasfiye usulünün tatbikına karar verebilir. Bu karar da ekseriyeti meblağıyenin husulü şarttır. Böyle bir karar verilmemişse tetkik mercii icabına göre müddeti uzatır.

8. . Tasfiye süreci sonrasında bankanın bütün alacaklarını ve malvarlıklarını paraya çevireceğiz. Ardından sıra cetvelleri oluşturacağız. Sıra cetvelleri çerçevesinde birinci derece hak sahiplerinden başlamak üzere herkesi tatmin edecek bir tasfiye süreci yürüteceğiz." Tmsf başkanı sayın gülün aciklamasindan alıntı.... süreci takip etmek lazim en geç mayıs ayında iflas masası süresi dolacaktır

Sayfa 66/157 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •