Sayfa 99/157 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Beratcığım bizi görür...😂
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. bu satışlarla ilğili bir açıklama niye yapılmıyor teklif var veya yok alış için tatmin edici bir teklif gelmedi.bu kadar mı zor bunlar nasıl can verecek insanlık ölmüş..............................

birde bu borsa neyi satıyor....................

3. biz bir tekme yedik kimden atmı tepti desem yoksa eşekmi tepti desem belli degil ........ şu kesin kesin borsaya tren çarpı, ifla olmaz

4. asya bank sitesindeki DOĞALGAZ ELEKTRİK ÇEVRİM SANTRALLERİNİN SATIŞ İLANI kaldırılmış olabilir mi. listede yok olmuş

5. tmsf ve yatırımcılarda şimdilik sessizlik hakim.ne oldu. Alınan teklifler, 03.07.2018 Tarih saat 11:00’da sadece İflas İdaresince katılımcılar olmaksızın açılacaktır.

En yüksek teklif bedeli üzerinden Müflis Asya Katılım Bankası A.Ş. İflas İdaresi’nin belirleyeceği usule göre 04.07.2018 tarih saat 14:00’dan itibaren açık arttırma yapılacaktır.
    netiçe yine hüsranlık. az önce bir açık oturum izledim. ülke olarak bir diş borcumuz var yılbaşından bu yana dövüzün yükselmesinden dolayı dış borcumuz bir kuruş yeni borç para almadığımız halde sadece kur farkından dolayı 496 milyar dolar daha artmıştır diyor. tmsf sitesini inceledim listede 937 şirketi kayum yönetiyor. yaklaşık 10 şirket tasfiye aşamasında yazıyor.ballı maşı alıp yatın bakalım nereye kadar ..............

6. ‘100 yıllık pranga’ dedi, yine aday!
    FETÖ’den el konulan Bank Asya’nın kurucuları arasında yer alan ve 16 yıl bu bankada görev yapan Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun kız kardeşi AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, AKP’den yeniden aday gösterildi. Taşkesenlioğlu, Anayasa değişikliği referandumu için “100 yıllık prangalardan kurtulduk†demiş ve büyük tepki almıştı.

Deniz AYHAN
    13:16 27 Mayıs 2018
    Haberler
    Gündem
    ‘100 yıllık pranga’ dedi, yine aday!
    639
    PAYLAŞIM
    Bank Asya’yı kurup, 16 yıl da bu kurumda çalışan Ali Fuat Taşkesenlioğlu geçtiğimiz ay SPK Başkanlığı görevine getirildi. CHP'liler “FETÖ kuruluşu olan Bank Asya’nın önünden geçeni ise mesleğinden ihraç ediyorsunuz, bu nasıl iş? †diyerek tepki gösterdi. Taşkesenlioğlu'nun aynı zamanda AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun ağabeyi olduğu da öğrenildi. Zehra Taşkesenlioğlu, 24 Haziran seçimleri için de AKP'den aday adayı oldu ve Erzurum'da Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın ardından ikinci sırada listeye girdi.

100 YILLIK PRANGA
    Taşkesenlioğlu 2017 yılında TBMM Genel Kurulunda kabul edilen ve başkanlık sisteminin kapısını açan anayasa değişikliği teklifi ile ilgili “100 yıldan fazladır bu topraklarda vurulan prangaları kurtarmaya Rabbil Alemin bizi nasiplendirdi†demiş büyük tepki toplamıştı. Taşkesenlioğlu “100 yıldan fazladır bu topraklarda vurulan prangaları kurtarmaya Rabbil Alemin bizi nasiplendirdi. Bu anlamda biz şanslıyız ve eminim ki referandum günü sandık başlarına gidecek olanlar bu heyecanı, bu sevinci ve bu özgürlükle ilgili gelecek olan mutluluğu her an ve her adımlarında yaşamış olacaklardır†açıklamasını yapmıştı.

garezleri sadece biz hisse alanlararar mı. diye düşünüyorum iyiyi kötüyü ayırıyorsanız bunu hisse alanlar içindede yapın artık şu magdurluktan kurtulalım. en az 10 söz verdiniz hiç birini yerine getirmediniz suçumuz ne....

7. SPK`dan Bank Asya cezası
    Sermaye Piyasası Kurulu müflis Bank Asya`ya idari para cezası uygulamaya karar verdi. Müflis Asya Katılım Bankası ile ilgili olarak yapılan SPK incelemesi sonucunda 112 bin 35 lira idari para cezası kararı açıklandı.
    http://uzmanparam.milliyet.com.tr/am...si/84000/84941

bu nedir yaa anlayan bir arkadaş aciklarsa seviniriz.

Olmayan adaleti,her gün mumla arayacağız.Bu ülkede mağdurdan yana birşey uygulanmaz mı.Hep güçlüden,zenginden,patrondan yana mı olur.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 99/157 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •