Sayfa 374/412 İlkİlk ... 274324364372373374375376384 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yani yilbasi sonrasina kalma ihtimalini zannetmiyorum. eger sermaye artirimi olmasa idi max onumuzdeki hafta spk onayi gelirdi !bu fikrim degismedi ?

ama en kotu senaryo olarak

max. 20-21 aralik gibi haber duser diye dusunuyorum

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!
    Ben de bu şekilde düşünüyorum 👍

2. Çağrı 7.40 idi bölünmeden sonra yeni sermayede bu fiyat kaça denk geliyor arkadaşları uyar alım bilen var ise yazsın bir zahmet benim arlmatik iyi degil

Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    Çağrı 7.40 idi bölünmeden sonra yeni sermayede bu fiyat kaça denk geliyor arkadaşları uyar alım bilen var ise yazsın bir zahmet benim arlmatik iyi degil
    cagri 7.49 , bolunme sonrasi 3.54 (rakamlarda kusuratlar atlanmistir)

+ cagri fiyatı spk tarafindan netlestirilecek kesin rakam olmayabilir ama bu farkli rakam süpriz olur

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    cagri 7.49 , bolunme sonrasi 3.54 (rakamlarda kusuratlar atlanmistir)

+ cagri fiyatı spk tarafindan netlestirilecek kesin rakam olmayabilir ama bu farkli rakam süpriz olur

Bedelli aldıktan sonra demek istedim

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yani yilbasi sonrasina kalma ihtimalini zannetmiyorum. eger sermaye artirimi olmasa idi max onumuzdeki hafta spk onayi gelirdi !bu fikrim degismedi ?

ama en kotu senaryo olarak

max. 20-21 aralik gibi haber duser diye dusunuyorum

En son rtalb şirketinin çağrısını onayladı spk. Başvuru tarihi 01.10.2018 onay tarihi 23.11.2018. Tam 52 gün.

Ayrıca salix in 09.10.2018 tarihli başvurusu da halen onay bekliyor. 55 gün olmuş başvuru yapalı. Muhtemelen bu hafta onaylanır.

Ben en az 45 günde onay gelir diyorum ama umarım sizin dediğiniz gibi olur. Üstelik boyp nin bedelli süreci de var. spk bu sürecin bitmesini bekleyebilir.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    En son rtalb şirketinin çağrısını onayladı spk. Başvuru tarihi 01.10.2018 onay tarihi 23.11.2018. Tam 52 gün.

Ayrıca salix in 09.10.2018 tarihli başvurusu da halen onay bekliyor. 55 gün olmuş başvuru yapalı. Muhtemelen bu hafta onaylanır.

Ben en az 45 günde onay gelir diyorum ama umarım sizin dediğiniz gibi olur. Üstelik boyp nin bedelli süreci de var. spk bu sürecin bitmesini bekleyebilir.
    Sayın balıkadam salix ve rtalb daki gecikme evrak eksikleri nedeniyle ilk başvurudan çok sonra güncellenen yeniden başvuru sonucu yaşanan bir gecikme..Evraklar tam ve hazırsa spk fazla uzatmaya da bilir... Hayırlısı olsun...

7.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Sayın balıkadam salix ve rtalb daki gecikme evrak eksikleri nedeniyle ilk başvurudan çok sonra güncellenen yeniden başvuru sonucu yaşanan bir gecikme..Evraklar tam ve hazırsa spk fazla uzatmaya da bilir... Hayırlısı olsun...
    Normal prosedürde zaten minimum 40-45 gün arası sürüyor. Her halükârda yılbaşından sonra ki haftaya kalır benim tahminim. Dediginiz gibi hayırlısı olsun.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Ben bugüne kadar bir aydan önce açıklanan başvuru hatırlamıyorum. Genelde 45-60 gün arası onaylanıyor.
    Çağrı sürecinde sermaye artırımı ilk defa gerçekleşen bir durum ve bu süreç tebliğ hazırlanırken gözönüne alınmamış sanırım. Spk bu onayı verirken aynı zamanda içtihat oluşturacak gibi. Daha önce de yazdığım gibi bu durumda fiyatın güncellenmesi ile ilgili husus tebliğde yer almıyor, son altı ayın ağırlıklı ortalaması diyor fiyat için, bakalım kimsenin beklemediği bir karar çıkar mı!!!

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

Sayfa 374/412 İlkİlk ... 274324364372373374375376384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •