Sayfa 391/412 İlkİlk ... 291341381389390391392393401 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

Alıntı Originally Posted by zinos Yazıyı Oku
    Tahta yukardayken 30.000 lot 2 kere verildigi icin birden fazla boyle dusunin oldugu kesin

Bu kapali %1.1 olup izaname sirasinda beraber hareket etmiyoruz dedikleri kisi kim biliyor musunuz?
    Boyner ailesinden birilerinin sanırım...

2. Sonunda çağrı bitti. Şimdi ne olacak

Alıntı Originally Posted by Levent48 Yazıyı Oku
    Sonunda çağrı bitti. Şimdi ne olacak
    Ne olacağını bilemeyiz sonuçta tahta yapıcı değiliz lakin bugün bile 8-10 kademe çizip çizip alanların bir planı vardır...

4. Çağrıda verilen lot miktarı ölçülmüş biçilmiş hesaplanmış ve belirli bir plan dagilinde verilmiş.

Borsa fiyatı 4.80 civari iken bile 4.03 çağrı fiyatına 60.000 lot verenlerin bir hesabı vardır diye düşünüyorum.

Bekleyelim görelim bakalım neler olacak.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

************** Ortağımız*Mayhoola For Investments LLC tarafından kamuya duyurulmak üzere Şirketimize*iletilen açıklama aşağıda yer almaktadır: Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş.'nin ("Boyner Perakende") sermayesinin*%11,27'sini temsil eden toplam 29.043.709 TL nominal değerli payların 15 Kasım*2018 tarihinde Mayhoola for Investments LLC ("Mayhoola") tarafından devralınması sonrasında, (i)**********Mayhoola'nın*Boyner Perakende'deki pay sahipliği ve oy hakkı oranı %42,68'den %53,95'e*yükselmiş, Boyner Perakende'nin yönetim kontrolü Mayhoola'ya geçmiş ve (ii)********Mayhoola*tarafından Pay Alım Teklifi Tebliği (II-26.1) hükümlerine uygun olarak 10 Ocak*2019 tarihleri ve 23 Ocak 2019 tarihleri arasında 10 iş günü süreyle pay alım*teklifi gerçekleştirilmiş olup zorunlu pay alım*teklifi süreci sonunda, teklife karşılık veren toplam 8 adet pay sahibi*olmuştur. Mayhoola tarafından toplam 3.833.718,48 TL tutarında 951.294,909 adet*1 TL nominal değerli pay satın alınmıştır. Mayhoola'nın Boyner*Perakende sermayesinde sahip olduğu paylar, pay alım teklifi ve sonrasında ekteki*şekildedir. Zorunlu pay alım*teklifi sürecinin tamamlanması sonucunda Boyner Perakende'nin ortaklık yapısı ekte*verilmektedir. 9 Ocak 2019*tarihinde İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından Kamuyu Aydınlatma*Platformu aracılığı ile kamuya açıklanan 8 Ocak 2019 tarihli "Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş.*Paylarının Zorunlu Pay Alım Teklifi Yoluyla Mayhoola For Investments LLC*Tarafından Devralınmasına İlişkin Pay Alım Teklifi Bilgi Formu"nun (3)*numaralı maddesinde "Boyner Holding ve Mayhoola'nın, Boyner Perakende'nin oy*haklarının toplam %96.75'ine sahip olduğu belirtilmişti. İşbu özel durum*açıklaması tarihi itibariyle, Mayhoola'nın pay alım teklifi süreci boyunca*satın aldığı paylar ile birlikte, Boyner Holding ve Mayhoola'nın, Boyner*Perakende'nin oy haklarında sahip olduğu oran %96,89'a yükselmiştir.*

6. Muthis .. %96,89 beraber hareket ediyor ama kapali ve ailede olan %1.11 ne hikmetse farkli hareket ediyor ki sozlu olarak bile beraber demesi yeterli ..

Iki defa bedelliye izin veren spk artik buna izin vermeyecektir..

Sadece birdaha ky ile basi derde girmesin diye bile kottan cikmasi lazim.

Ben 1 hafta icinde bekliyorum, anca toplayip cikarlar..

YTD

Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    ************** Ortağımız*Mayhoola For Investments LLC tarafından kamuya duyurulmak üzere Şirketimize*iletilen açıklama aşağıda yer almaktadır: Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş.'nin ("Boyner Perakende") sermayesinin*%11,27'sini temsil eden toplam 29.043.709 TL nominal değerli payların 15 Kasım*2018 tarihinde Mayhoola for Investments LLC ("Mayhoola") tarafından devralınması sonrasında, (i)**********Mayhoola'nın*Boyner Perakende'deki pay sahipliği ve oy hakkı oranı %42,68'den %53,95'e*yükselmiş, Boyner Perakende'nin yönetim kontrolü Mayhoola'ya geçmiş ve (ii)********Mayhoola*tarafından Pay Alım Teklifi Tebliği (II-26.1) hükümlerine uygun olarak 10 Ocak*2019 tarihleri ve 23 Ocak 2019 tarihleri arasında 10 iş günü süreyle pay alım*teklifi gerçekleştirilmiş olup zorunlu pay alım*teklifi süreci sonunda, teklife karşılık veren toplam 8 adet pay sahibi*olmuştur. Mayhoola tarafından toplam 3.833.718,48 TL tutarında 951.294,909 adet*1 TL nominal değerli pay satın alınmıştır. Mayhoola'nın Boyner*Perakende sermayesinde sahip olduğu paylar, pay alım teklifi ve sonrasında ekteki*şekildedir. Zorunlu pay alım*teklifi sürecinin tamamlanması sonucunda Boyner Perakende'nin ortaklık yapısı ekte*verilmektedir. 9 Ocak 2019*tarihinde İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından Kamuyu Aydınlatma*Platformu aracılığı ile kamuya açıklanan 8 Ocak 2019 tarihli "Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş.*Paylarının Zorunlu Pay Alım Teklifi Yoluyla Mayhoola For Investments LLC*Tarafından Devralınmasına İlişkin Pay Alım Teklifi Bilgi Formu"nun (3)*numaralı maddesinde "Boyner Holding ve Mayhoola'nın, Boyner Perakende'nin oy*haklarının toplam %96.75'ine sahip olduğu belirtilmişti. İşbu özel durum*açıklaması tarihi itibariyle, Mayhoola'nın pay alım teklifi süreci boyunca*satın aldığı paylar ile birlikte, Boyner Holding ve Mayhoola'nın, Boyner*Perakende'nin oy haklarında sahip olduğu oran %96,89'a yükselmiştir.*

7. Bu 1.1 ben ortak hareket etmiyorum derse ne olur ayrıca bu 1.1 bu açıklamayı yapmak zorunda mı belli bir süresi var mı ayrıca 1.1 sizi seviyorum

8.  Alıntı Originally Posted by ogrtmen33 Yazıyı Oku
    Bu 1.1 ben ortak hareket etmiyorum derse ne olur ayrıca bu 1.1 bu açıklamayı yapmak zorunda mı belli bir süresi var mı ayrıca 1.1 sizi seviyorum
    Malesef benim araştırdığım kadarıyla spk nın bu konuda bir duzenlemesi yok.

Yani 1.1 i elinde bulunduran aile fertlerinin birlikte hareket ediyoruz veya etmiyoruz şeklinde bir aciklama yapma zorunlulukları yok.
    Ama çağrıdan önce ısrarla mal toplayan ve cagrida ince hesaplar yaparak mal verenlerin bir hesabı vardı muhakkak. Bu hesabın tutup tutmadığını zaman gösterecek.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 391/412 İlkİlk ... 291341381389390391392393401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •