Sayfa 199/215 İlkİlk ... 99149189197198199200201209 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by karlıkaya Yazıyı Oku
    Yok be üstat,biraz daha süründürecekler hisseyi anklaşılan.Yalnız bu rusya handikapı fabrikayı etkiliyormu? takip eden bilgisi olan yokmu
    Ben yatırımcı ilişkilerine sormuştum geçen hafta, Ukrayna ve Rusya ile hiçbir ticari faaliyetimiz bulunmamaktadır şeklinde cevap aldım

2. Bu başlığı şu anda 5 kişi okumaktadır. (1 üye ve 4 ziyaretçi)

Fitil ateşlendi artık
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

3. Ver babam verrr

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2 sene sonra kar sermayenın 10 katı sabitleşir müthiş işler yapılıyor şirket yönetimini tebrik ederim...tek eksikleri aldıkları sipariş veya yaptıkları baglantıları kamu ile paylaşmıyorlar..
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

5. Bu şirket bu düşük fiyatları kesinlikle haketmiyor

Bakalım modernizasyon ve tevsii yatırımları bitince, yeniden modernizasyon yatırımı mı açıklayacak yoksa yavaştan yavaştan temettü vermeye mi başlayacak

Artık 2022 karı ile yavaş yavaş temettü veremye başlaması gerektiğini düşünenlerdenim.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

6.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    2 sene sonra kar sermayenın 10 katı sabitleşir müthiş işler yapılıyor şirket yönetimini tebrik ederim...tek eksikleri aldıkları sipariş veya yaptıkları baglantıları kamu ile paylaşmıyorlar..
    Hocam dediğiniz gibi hbk 10 lira olsa yine 7.5 fk ile fiyatlansa hisse 75 tl eder. 2 yılda yaklaşık %85 prim pek de beklemeye değmez.

7. hangi kademeye alış girdiysem ilk önce bana verdiler. benden başka alıcı yok mu tahtada yaw.. yazdığımın hepsini vermiyor... ürkütmeden 45 veriyor..300 veriyor..75 veriyor.. bakalım gün sonu nolcak

8. Genel kurulda Oğuzkağan bey tam da istediğim soruları sormuş.

Bu yıl sermayesi güçlendirilsin ama önümüzdeki yıllarda temettü dağıtması gerektiğini düşünüyorum.

Geçtiğimiz hafta sonu teknoloji bakanı varank'ın tekstilde geri dönüşüm ve ihracaat ile ilgili önemli açıklamaları vardı

Bossa sektörde geri dönüşümde öncü firmalardan.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

Sayfa 199/215 İlkİlk ... 99149189197198199200201209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •