Sayfa 13/1009 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Neyse 126200+126175 den endeks longladım tp hedefi akşama kadar 127100. hani buda son endeks pozum olu buraya kafa karışmasın diye.
    Usdtry long endeks long normal kafa sıkıntı.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Ahmet Buğra Yazıyı Oku
    Sevgili Bora Bey,
    İki gündür sallıyorsunuz birilerine isim vermeden,
    Şimdi isim ya da isimlerden birisi çıktı ortaya.
    Neden böyle davrandığınızı sorabilir miyim?
    Sorun nedir?
    Ne güzel insanlar fikirlerini paylaşıyorlar, öğretip öğreniyorlar.
    Belki isteyerek belki istemeyerek bir çatışma ortamı doğurmuyor mu yazdığınız?
    Tamamen dosthane şekilde ve anlamak için soruyorum.
    Teşekkürler
    Ben isim vermeden sallamayı, imayı sevmem.

Korkacak çekinecek bir şey yok uyarılarımda ve yazdıklarımda.

Eğer burayı uzun zamandır takip ediyorsanız, bu başlığın ve de başlıkta bilgi paylaşanların genel amacını bilmiş olmanız gerekir.

Biz şu bu nedenle dolar yükselecek diyoruz.

Elimizdeki üç beş kuruş yok olup gitmesin diye (en azından benimki öyle) dolara yatırma kararındayız.

Doların yükselmeyeceğini düşünen, dolara yatırım yapmanın vatana ihanet olduğuna kadar varan tepkisel iletilerle bu başlıkta sıkça kaos yaratanlar, sataşanlar vardı.

Yöneticilerin aldığı tedbirlerle bu azaldı. Ama bitmedi.

Yönetim doların düşeceği konusunda hemfikir olanların yazabileceği başlık açtı.

Ancak o başlıkta yazan yok.

İlla buraya yazmak istiyorlar.

Bu durum azalsa da halen devam etmekte.

Bunları tanıyoruz.

Dolar kuru düşünce ortaya çıkıp, yükselince ortadan ve de başlıktan kaybolan insanlar bunlar.

On defa açıkladığım durum budur.

Eğer dolar düşecek diyorsanız ilgili başlık var. Buyurun oraya yazın.

Biz gider bakar yararlanırız.

Ama yok illa ben buraya yazacağım, laf atacağım, sataşacağım diyorsanız...

Ona da ben bakmıyorum.

Sadece, sizin ifadenizle sallıyorum.

Başka ne yapmak lazım size göre?

3. Masallah Topikte senlik basladi..Sabahtan beri 12 sayfa gitmis..bugun 20-30 sayfa arasini rahat bulur.....Haftaya 3.64xx gorurse vioptan shortlamayabilirm bu yesil melaneti......Uzaktan takip ettigim XU30 da shortlayalim bakalim dedik..Paladan suratimiza 500 puanlik bir cizik yiyip kactik..Anlasilan millet short mahallesine fazla yigilmis.. ...Kanimca duzeltme isi bu ayda bekliyecek....Gerci borsa tarihinde hic dusuk kapatmadan 8 ay ust uste arti kapattigini hatirlamiyorum..Ama teknik bu ayda yukselmeye devam edecek diyor.....

YTD..

4.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Masallah Topikte senlik basladi..Sabahtan beri 12 sayfa gitmis..bugun 20-30 sayfa arasini rahat bulur.....Haftaya 3.64xx gorurse vioptan shortlamayabilirm bu yesil melaneti......Uzaktan takip ettigim XU30 da shortlayalim bakalim dedik..Paladan suratimiza 500 puanlik bir cizik yiyip kactik..Anlasilan millet short mahallesine fazla yigilmis.. ...Kanimca duzeltme isi bu ayda bekliyecek....Gerci borsa tarihinde hic dusuk kapatmadan 8 ay ust uste arti kapattigini hatirlamiyorum..Ama teknik bu ayda yukselmeye devam edecek diyor.....

YTD..
    Hangi teknik o ?
    U30 ve U100 günlük grafiklerine hiç baktınızmı neredeler ?
    Hani şu günlük kamalarda budaha yükselecek diyen bir teknik ben daha göremedim.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5. ZAR delirdi

yüzde 2 fırladı

nölü len..

6. Zar gene %1 taktı bize iyimi adamlar 1,618 i deldi geçti biz hala 1,272 de dolanıyoruz 3,6110 unda üzerine atmamız gerekiyor ki ancak kapatalım farkı höh be cidden çok kötü oldu bu kolere olamıyoruz adamlara bir türlü.

7.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Zar gene %1 taktı bize iyimi adamlar 1,618 i deldi geçti biz hala 1,272 de dolanıyoruz 3,6110 unda üzerine atmamız gerekiyor ki ancak kapatalım farkı höh be cidden çok kötü oldu bu kolere olamıyoruz adamlara bir türlü.
    ZAR çok farklı bir grafik çiziyor ustadım..

aylık aç
    macd yi koy aşşa MACD en dipten dönüş verirken
    bizde en tepeden kesiş vermek üzere..

Birde yazdım...çok lak luk bir para birimidir..Biz daha deriniz..

Bak ZAR ı alırlarken 50 pip gitti ZAR biraz gevşesin biz daha fena düşeriz..

ZAR öte yandan günlük bazda bir kaç günlük bir dinleniş öncesi yukarı iğne barını da atmış olabilir..

Biz de önemli olan TCMB ile bankacılar arasındaki toplantı..

Faiz söylemleri kızışır ise çarşı karışır..

8. Antalya’nın Kemer İlçesi’ne tatile gelen 2’si kadın 3 Rus, temin ettikleri bilekliklerle kaçak girdikleri her şey dahil otelde yemek yiyip eğlendi
    Rus uyruklu 42 yaşındaki Andrei V., 37 yaşındaki Yulia F. ve 41 yaşındaki Elena K., Kemer’e bağlı Çamyuva Mahallesi’nde bir arkadaşlarına ait apart otele tatile geldi.
    Yan taraftaki 4 yıldızlı herşey dahil oteldeki müşterilere verilen bilekliklerden temin eden 3 Rus, dün sabah bu bilekliklerle ana kapısından girdikleri otelde yemek yiyip eğlendi.
    Durumu fark eden otel yetkilileri olayı Çamyuva Jandarma Karakol Komutanlığı’na bildirdi. Durumu anlayan Rus tatilciler ise kaçmaya çalışırken jandarma tarafından yakalandı.
    Gözaltına alınan Ruslar, jandarma karakolundaki işlemlerinin ardından aynı gün adliyeye sevk edildi.
    Dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye sevk edilen Rus turistler, yiyip içtiklerinin parasını ödeyince serbest bırakıldı.

Sayfa 13/1009 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •