Sayfa 53/1009 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Teşekkür ederim normal altın hesabından almak tefastaki fonlara göre riskli demi.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ahlaklı yonetilen fonlar da yönetim ücreti eğer sizin alım satım komisyonunuzdan daha az ise tercih edilebilir.

Fonun ahlaklı olması çok onemli.

TEFAS ta fonun KAP bağlantısı ve performans bilgileri var.

Hem geçmiş performansına bakın hem aldığı yönetim komisyonuna bakın.

KAP ta bütün detayları var. Hatta fon yoneticilerinin adı soyadı var.

Ahlaklı yonetilen fonlar verimlidir.

Ahlaksızca yönetilen fonlar verimsizdir.

TEFAS ve KAP tan araştırın öyle alın.

Alıntı Originally Posted by turkerteo Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim normal altın hesabından almak tefastaki fonlara göre riskli demi.

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Tv'de bi adam Amero diye bir para biriminden bahsediyor bana hiç inandırıcı gelmedi şuan kullanılan dolar wc kağıdı olacakmis adamın dediğine göre.
    Cok akıllıca bir davranış abd dolarda yenı bır para çıkardı borçlar eski dolara tekabül ediyor ABD den alıcı olan ulke itiraz ediyor hemen dibinde uçak gemisini buluyor. K. kore ile ugrasmasınında en buyuk nedenlerden biri bunları yapacak bu ulkeyı kullanarak diğer ülkelerden saldırı almak istemiyor. ABD gibi bir ülkeyle kım düşman olmak isterki

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Hani FED faiz arttiracakti? Yalan mi? Dolan mi? Evet. Yok sahinmis yok guvercinmis. Yok FED tutanaklari imis. 3 veya 5 bin TL Maas alip TV de yorum yapan ahmaklari mi dinliyoruz? Evet.

Adam haril haril para basiyor. Amerikan borsasi yukseliyor. Anlamiyor musunuz? Faizler artacak olsa borsa nah Yukselir ABD de. Faiz kazanir her zaman.

Kartalin pipisini hatirlayan var mi? Az kaldi. Yakinda inanmayanlar pipiyi gorecekler.

Altin ve Gumus tahminen Eylul Ayi basindan itibaren agir agir roketleyecek. Agustosta butun dolarlarimi satip elveda diyecegim ve fiziksel metallere gececegim. %50 TL. %50 Altin Gumus devam Eylul den itibaren.

Bugun ilk ufak dolar satisimi yaptim. 3.63 ten. Azicik sari metal aldim.

BARGAIN PRICES FOR GOLD & SILVER !!!

Altin 1170 belki Gorur belki gormez. Ondan sonraki ilk hedef 1450. Sonra surekli yukari. 5000 e kadar yolu var onsun 2020 ye kadar. Eylul den itibaren tren kalkar.
    altina yatırım yapmak saçmalık biri bir teknoloji bulur deniz suyundan altın üretir . Altın olur bakırdan ucuz

5. O biraz zor işte dunya da para altına endekslidir amerika rezervi olmadan para bastığı için sıkıntı burada aslında altın yanmaz kokmaz bir yatırım aracıdır sayın biraz sert üslup kullanmış ama her satırı dogru

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Hmmm...

Döktürmüş arkadaşlar...

Hyde Park gibi olmuş.

Herkes içinden geldiği gibi yazmış özgürce.

Ne güzel..

Faydalanan olmuşsa daha da sevindirici.

Ben özellikle "dünyada para altına endekslidir" sözünden etkilendim.

En kısa zamanda altına girmek mi lazım nedir?

Du bakali.

Hafta sonunuz iyi geçsin...

7. ABD NİN ASKERİ GÜCÜ NEREDEN GELİYOR?

Kendi sınırları dışında; Dünya üzerinde 177 ülkede, 200 000 !den fazla askeri ve üssü var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

Sayfa 53/1009 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları