Sayfa 2/151 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Sistem Analiz

dxy reis ve kolerasyon
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Sakin olmak lazım..

Hadi bakalım..
    Fazla gırgır olmasın burada o zaman..
    Gırgır olsun zaten benim olayım gırdır hahahahahaha ama sinirlendimi ufaktan jöleli tayfasına kaptırırm admin reis artık hoşgörür :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Şimdi 1 aydır yazıyorum
    her yukarı trend öncesi ilkin tepe sonra geri alış ve son dip sonra ralli
    her aşağı trend öncesi ilk dip sonra geri alış ve son tepe sonra çöküş

Euusd de olan olayı bu işte bunda son tepeyi arıyoruz
    0-1,1440
    1:1,1311
    2: ? bu 2 noktası bize belki 1 aylık haritayı verecek.
    Ancak ve ancak 1,1444 yukarı geçilirse yapı iptale girer beyler ona göre.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Hayırlı olsun.

Ama öyle "stonhand" kullanmak yok bu forumda ...

Şöhret tamam da.

Kullandırmıyorlar bildiğim kadarı ile yönetim.

Oysa ne firaklı bir başlık olmuştu...

Bir de bu başlık benim bu mekan benim olmuyor bu forumda...

Bunu da bil.

Tekrar hayırlı başarılar.

Euusd shortlarım var temmuz vade 1,1400 dan ilgi bilgi stop noktası spotun 1,1444 görmesidir TP 2 noktası ortaya çıksın takribi 1,0850 ler olacak ancak bu kısa 2 noktasında bu rakam sonrasında usdtry gibi 2.bir geniş 0-1-2 yapısı yapabiliyorlar ona göre tekrar bakıcaz.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.

Ama öyle "stonhand" kullanmak yok bu forumda ...

Şöhret tamam da.

Kullandırmıyorlar bildiğim kadarı ile yönetim.

Oysa ne firaklı bir başlık olmuştu...
    İyide ağbi analiz tekniği benim yani bana has bu grafiği başka yerde göremezsin ki.
    Eskiler beni grafiklerimden tanır zaten hani kendi analiz tekniğimle , manuel olarak, elle, tek tek yapıyorum bu işi onada başka ad verilirse höh yani.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,651
    vay vay vay

jölelinin ve bademlerin korkulu rüyası stonhand reis

takibe alıyorum başlığı, hayırlı uğurlu olsun.

güncel kotasyonlar :

usd/tl 3,6287
    euro/tl 4,1385
    euro/usd 1,1395
    dxy 95,96

Şimdi usdtry hedef 3,6866 burası algoların geri alış noktası yani 3,6401 in pekbir önemi yok ancakkkk algolar ne yapıyor son zamanlarda çift haneli sayıları kullanabiliyorlar yada 2,618 yerine 3,238 kullanıyorlar yani normali hedef 2,618 yani 3,6866 dır oradan artık geri alışını ve 4 dalgasını yapar ister kısa yapar ister uzun, bunu piyasa kendisi bilir sonrasında hedef 3,8077-3,8647 dir.

Zaman işi sıkıntılıdır önümüzde harita var diyorki 3,4910 altına gelmezse bu harita ortada çalışır ama ne kadar zamanda yapar orası nı piyasa yapıcılar bilir.

Sayfa 2/151 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •