Sayfa 4/151 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Sistem Analiz

dxy 95,87 görmek için euusd yi yukarı ittirip duruyor gene dxy 50 fibo euusd 76,4 koleresi yapıyorlar arkadaş hemde kıçıkırık adp TDI ile yapıyorlar.
    Normalde öncüdür adp tdi ama geçen ay bu iyi geldi TDI berbat geldi şimdi TDI yarın kötü gelecek diye bir olay yok tamamen algı yönetimi gene.
    Kıçıkırık veriyle en önemli nokta olan 2 noktası yapılıyor hoş 1,1440 yukarı geçilirse yapı gene iptal sonra işin yoksa bekle dur işte.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Ağbi sende varya bir sevemedin beni be.
    Bir pot kırdım kemal başkana arada sanada büyük pot kırdım o günden beri vallahi yazdın beni kenara reis, hani eşşeklik yaptım sonra özürde diledim be.
    Estağfurullah...

Onların hepsi geçti gitti...

Bir yanlış anlama var.

ben açık seçik net bir insanım.

Neyi yanlış ters görüyorsam söylerim.

Tekrar söylüyorum.

hayırlı olsun.

Ama burada dediklerim hepsi bu forumda doğru şeyler.

Sen bana bakma. Keyfini de bozma.

İyi günler...

stone hayırlı olsun.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Cümleten hayırlı olsun , iyi dileklere tekrar teşekkürler.
    Forum yönetimi baksın işte ne yapılacaksa yapılsın. Grafikleri attık, pozları yazdık devam bakalım yarın ola hayrola
    Endeks long
    euusd short
    usdtry long devam bende
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Şimdi biz ne arıyoruz
    1 : Euusd ve dxy de yol haritası.
    2 : Usdtry yol haritamız var.
    3: Sepet kur yol haritamız var.
    4: Eurtry yol haritamız var.
    5: Endeks vadelide 0 noktasını yani tepeyi arıyoruz ama ararken alıp satıyoruz işte muhtemel tepe adayıda spotta 124744 noktası olması gerekiyor ondan sonra düşüş arıycaz ancak o tepe noktası daha görülmedi ısrarla gösterilmedi kaç gündür.

Benim olay dediğim gibi trend yönünde hareket eder yeter ki algımızı bozmayalım , algı bozuldummu yani bir kere yamuldummu bu iş sarpa sarmaya başlar.

Haydi iyi akşamlar gençlik.
    Mesai bitti, endeks 125800 den kapadı zorla 126 üstünü göstermediler kapanışta. Hoş uzun zamandır ilk defa gece poz taşıyorum ya neyse deli risk aldık haybeye.

twitter kamilini gazlıyorum kamarmıdır nedir bunlar satmazsa 3,86 yı nasıl görücez :D hahahahah

8. Hayırlı olsun. Başarıların daim olsun.

Sayfa 4/151 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •