Sayfa 193/804 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Spek kardeş merhaba.Yazmasam içim rahat etmezdi.Temmmuzun başında geceden verilen emirle sabahın ilk ışıklarında %10 zararla kucağıma verdin.Sabrettim.Çok şükür sayende güzel kazanç sağladım.Sanada kızamıyorum sende vazifeni yapıyorsun.Tüm zararlarımı kapattım.Ama hakkını veriyorsun.Nakış nakış dokuyorsun.Göstergeleri çok güzel soğutuyorsun.Teşekkürü sana bi borç bilirim.İçinde olan arkadaşlarda inşallah istediği neticeyle ayrılırlar.Yolun uzun biliyorum ama bana %60 kar yeter.Yolun açık olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by whitefinans Yazıyı Oku
    Spek kardeş merhaba.Yazmasam içim rahat etmezdi.Temmmuzun başında geceden verilen emirle sabahın ilk ışıklarında %10 zararla kucağıma verdin.Sabrettim.Çok şükür sayende güzel kazanç sağladım.Sanada kızamıyorum sende vazifeni yapıyorsun.Tüm zararlarımı kapattım.Ama hakkını veriyorsun.Nakış nakış dokuyorsun.Göstergeleri çok güzel soğutuyorsun.Teşekkürü sana bi borç bilirim.İçinde olan arkadaşlarda inşallah istediği neticeyle ayrılırlar.Yolun uzun biliyorum ama bana %60 kar yeter.Yolun açık olsun.
    Seninde yolun açık olsun bol şanslar🖐️

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. ortak kabul ediyormusunuz gençler ve genç ve hissedenler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. Hisenin kralı
    Ne güzel gidiyor
    kimseyi yüzmeden
    Her gün istikrarlı bir şekilde
    gidiyor.
    Helal olsun
    Bantşa
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz
    Y.T.D İRONİ

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Hisenin kralı
    Ne güzel gidiyor
    kimseyi yüzmeden
    Her gün istikrarlı bir şekilde
    gidiyor.
    Helal olsun
    Bantşa
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz
    Y.T.D İRONİ

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    keşke daha önceleri gelseydin!!!

Sayfa 193/804 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •