Sayfa 791/804 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,321 - 6,328 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Sn heval da gayet net yapilmasi gerekeni yazmış zaten...

2. 21/12 net kar 31 M
    23/6 net kar 33 M

Tersten büyümüş şirket

3. 2021 son ceyrek usd artışından gelen kar. o zaman ceyreklik 50 ml ciro 6-8 ml (kur farki haric )faaliyet kari vardi. simdi 170 ml ciro var ceyreklik 18-23 arasi baz alinabilir. Seneye 1 mr ciro getirmesi cok muhtemel hesabi buna gore yapmak daha mantıklı sanki. Ben faiz gelirleriyle beraber 130 ml civari kari bu sene bulabilecegini düşünüyorum. 2024 te bu 170-180 olabilir. ha fiyatlama nasil olur ona birsey diyemem ama balon hisselerden çıkıştan sonra tahtacilarin bu tarz sirketlere yonelecegini düşünüyorum. 2024 mayista gelecek karla son 4 ceyrek 150 civari sayarsak Fk 7 lerde oluyor. Cok ucuz degil ama yatirim hikayesiyle ucuz diyebiliriz bence. 2-3 sene vade 1.6 usd civarini gorecegine inandigim bir hisse muhtemelen ben gormem orasi ayri.
     Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    21/12 net kar 31 M
    23/6 net kar 33 M

Tersten büyümüş şirket

Adam 2019 dan beri tahtadakileri fena ütmüş...Bu süreçte ya malı tamamen dağıtmış ya da toplamış olması gerekiyor...Son bilançolara göre epey malı KY Fona falan kaptırmış ki Borsada ki trende ayak uyduramadı...Kendi trendi de yok gibi..Diplere yakın olduğundan yukarı yönlü hareketi daha olası geliyor...

Dİplere yakın olduğundan tahta yapıcı patron her kimse malı götürmek için bir bahaneye ihtiyacı var , güzel bir bilanço ve/ya yatırım haberi!!!!
    Dİpnot:Kırımızı çizgi Halka IRZ fiyatıdır...Yatırımcısı döviz enflasyonu karşısında parasının epey kısmını silmiş...

5. Arkadaşlar duyanlar duymayanlara bildirsin HİSSELERİNİZE BİLOKAJ KOYDURUN KİMSE SİZİN LOTUNUZU ALIP SATARAK SIRTINIZDAN PARA KAZANMASIN. BAKIN BU HİSSE 1 AYDA NASIL ÜÇE KATLIYOR

Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    0.20 usdlere gelirse eklerim bende yoksa eldekilerle devam
     Alıntı Originally Posted by mertgüven Yazıyı Oku
    Arkadaşlar duyanlar duymayanlara bildirsin HİSSELERİNİZE BİLOKAJ KOYDURUN KİMSE SİZİN LOTUNUZU ALIP SATARAK SIRTINIZDAN PARA KAZANMASIN. BAKIN BU HİSSE 1 AYDA NASIL ÜÇE KATLIYOR
    0.20-0.25 usd den al yukarı gidince bas tahtası...Döviz bazında bir trendi yok ...Yatay band da yok..Dibi bulunca al karı görünce bas tahtasıdır...Dibini görmeye az kaldı...

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Vay be yazık olmuş çok kötü rezil bir bar yaptırmış gene. Gıda sektörüne teneke veriyorsun abi bu kadar aksiyona ucuzluğa gerçekten gerek yoktu ya. Benim elimde hala var ve hala taşıyorum ederinden malesef bana göre çok, çok uzakta. Çakacaklar sanırım. Çaksınlar belki mal alırız aşağılardan. Umarım öyle olmaz ve 9 üstü kapanışlar alırız özellikle bu hafta sonu, ama bugünkü bar baya kötü duruyor malesef..
    Malesef perşembenin gelişi çarşambadan belli idi.

Alım seviyelerine yaklaşıyor, ben temel olarak çok beğeniyorum kesinlikle iyi yönetilen iyi bir şirket, bakın benim elimde senelerce yatay olan nice şirketler geldi geçti, bir gün bir patlar arkasından bakarsınız. O yüzden mutlaka elde bulundurulması, isteniyorsa al ver küçük kısımla yapılması gereken bir şirket bana göre bu seviyelerde kaldıkça.

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Malesef perşembenin gelişi çarşambadan belli idi.

Alım seviyelerine yaklaşıyor, ben temel olarak çok beğeniyorum kesinlikle iyi yönetilen iyi bir şirket, bakın benim elimde senelerce yatay olan nice şirketler geldi geçti, bir gün bir patlar arkasından bakarsınız. O yüzden mutlaka elde bulundurulması, isteniyorsa al ver küçük kısımla yapılması gereken bir şirket bana göre bu seviyelerde kaldıkça.
    Bende ayni sekilde dusunuyorum.

Sayfa 791/804 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •