Sayfa 210/804 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. why-not genel takası paylaşır mısın ?

2.  Alıntı Originally Posted by kartalbey35 Yazıyı Oku
    why-not genel takası paylaşır mısın ?
    ytd

3. Şrfsz herif dün 4.58 tabana satış yazdık adam almadı bugün 5.06 kapatıyor sabah zararına sattık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

brüt olayı gerelde de başıma geldi ,gerel de böyle 2 taban yapmıştı ,yüksek voaliteden brüte düştü, gerel brütten durumu düzeltip çıktı,
    bu kağıda da yarayacaktır diye umuyorum,herkesin zararını çıkartıp kara geçmesi dileyimle....... YTD.....

5. Nedir bu brüt olayı, biraz açarmısınız. Cahilliğimi bağışlayın lütfen.

6.  Alıntı Originally Posted by savur Yazıyı Oku
    Nedir bu brüt olayı, biraz açarmısınız. Cahilliğimi bağışlayın lütfen.
    02.03.2018 tarihine kadar, hissede açığa satış/alış ve kredili işlemler yasaklandı. Yani parası olan nakit olarak alabilecek, dolayısıyla ky bir nevi kollanacak...

Asla yatırım tavsiyesi değildir

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şu an için henüz brüt takas da değil hisse, sadece açığa satış ve kredili işlem yasak bu zaten iyi dir tabi açıkçı değilsen
    ama gerel dede önce öyle oldu ertesi gün gene voalite yüksek olunca brüt takasa aldılar ,burdada eğer yarın gene böyle devre kesiciler ikide bir olursa brüte alınır kağıt ,bu kağıttaki yabancılar eğer gerçek yabancılarsa korkacak bir şey yok diye düşünüyorum
    kağıdın gerçek yönünü bulmasında yardımcı olacaktır saygılarımla ...YTD....

Kağıtla ilgili ,gerek geçmiş performansı, gerekse şu son hareketleri nedeniyle yarattığı mağdur kitlesi nedeniyle genel kanaat çok olumsuz ve buda yorumlara yansıyor zaten ama ben kendi adıma konuşuyorum bugün bu kağıtta az bir lotla pozisyon aldım çok farklı işler dönüyor hissindeyim bu kağıtta ,gelişmelere göre pozisyonumu arttırabilirim veya tamamen çıkabilirim bakacağız ,göreceğiz ,takasları görüyorsunuz bu kadar yabancı açık yapmak için gelmez bir kağıda (eğer gerçek yabancıysa ) saygılarımla....YTD.....

Sayfa 210/804 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •