Sayfa 218/804 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Aslında spk bu zamanlarda devreye girecek. Brüt takası yapıştıracak bak bakalım satabiliyorlar mı? Elleri ayakları tutuşurdu brütte kimse almaz diye.

2.  Alıntı Originally Posted by kartalbey35 Yazıyı Oku
    geçen seneki aynı hareketler incelersen hacim yine yüksek 2 gün yeşilli günler yine hüsran olmasın
    Kartalbey kardeş isabetli bir yorum tutturmuşsun

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

yaaa biraz takas bakın ,tamam alın demiyorum zaten bende almamda ama zararda olan benim gibiler için yazıyorum 13-16 şubat arası citi %70 artarak 3.5 milyon lot oldu takasta birinci, peki bu damı yalan dolan .ne dönüyor bu tahtada ,sakin sakin sabırla bekleyip göreceğiz ,takası göremeyenler bntas tweeter yazsın karşısına çıkar zaten

Zararda olanlar için tekrar yazıyorum satmayın arkadaşlar zaten giren girmiş ,bu filmin sonunu bekleyin evet şu anda kavga ve tecavüz sahneleri var ama belki filmin sonu mutlu sondur bekleyip göreceğim ......

5. Arkadaşlar şöyle bir hisseyi inceledim. İki farklı senaryo kafamda canlandı. Birincisi geçen seneki senaryo aynen gerçekleşiyor. Yani halka arzı 2,40 lardan yapan şirket üst üste iki sene yeni bir halka arzı (ırzı) gerçekleştirmeye çabalıyor. Öyle ise hisse 2,5-3 arasında tamamen ky nın kucağına bırakılacak. İkinci senaryo bntasta müthiş bir haber var büyük bir ortaklık gibi ve onun öncesi ky ları tamamen hisseden soğutup tüm lotları ele geçirmeye çalışacaklar. Tabi bana göre birinci senaryo gerçekleşiyor. İkinci senaryonun olma ihtimali çok zayıf. Ytd

6. Takası atabilecek olan var mi. Kim almış kim satmış

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by eret1981 Yazıyı Oku
    Takası atabilecek olan var mi. Kim almış kim satmış

günaydın;

YTD.

8. Taban azalmış 590bine düşmüş.alımmı oldu acaba.yoksa emirmi silindi.Bu arada City malınıkoruyor.Yabancının pozisyonunu koruması olumlu.

Sayfa 218/804 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •