Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
Arama sonucu : 45 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Altın neden 3600 Dolar olacak?

1.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar seri nosu yani sertifikası belirtilmişse o artık her yerde geçerlidir bu kuveyttürk şubeside olabilir yada kuyumcuda olabilir farketmez. kuveyttürk nispeten iyi bir fiyat deniyor olabilir ama sadece benim bildiğim 3 ayrı firmanın internet şubesi üzerinden kuveyttürke göre daha uygun fiyatlardan alabilirsiniz. sadece kapalışarşıda pazarlık yaparak kaçlardan alınabiliyor onu merak ediyorum.
    uygun fiyattan almanın yanında gerektiğinde kolayca elden çıkarabilme durumunu da göz önünde bulundurmalısınız.

2.  Alıntı Originally Posted by Mr. Peppermint Yazıyı Oku
    uygun fiyattan almanın yanında gerektiğinde kolayca elden çıkarabilme durumunu da göz önünde bulundurmalısınız.
    Likite gecme durumu kapalicarsi civarinda sikinti cikarmaz, istanbul yine sansli bu konuda . Bunun disinda bazi sehirlerdede degerine yakin fiyat veren yerlerde mevcut. Banka olarak deniyorsada en uygunu d....bank oda sanirim ayda bir eksper geliyor.zaten fiziki kulce toplayanlar cok kisa surede elden cikaracaklar icin uygun degil.

3.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Likite gecme durumu kapalicarsi civarinda sikinti cikarmaz, istanbul yine sansli bu konuda . Bunun disinda bazi sehirlerdede degerine yakin fiyat veren yerlerde mevcut. Banka olarak deniyorsada en uygunu d....bank oda sanirim ayda bir eksper geliyor.zaten fiziki kulce toplayanlar cok kisa surede elden cikaracaklar icin uygun degil.
    Haklısınız, İstanbul'da yaşayanlar için sorun yok, ancak Anadolu'nun kimi şehirlerinde tuhaf işler de oluyor. Kardeşim iar altınını Kayseri'de sadece Kuveyt Turk'e satabilmişti. Tabi ki fiziksel külçeye al-satlık olarak bakmamak gerekir, ancak dünya hali, bazen ani nakit ihtiyacında satmak zorunda da kalınabilir. Selamlar.

4. Kardesiniz hangi sehirde yasiyor. Bazi sehirlerdede kapalicarsiya yakin fiyat verenler var. Cok acil degilse dedigim bankanin eksper gunlerini takip etsin kuveytturke gore gram basi 1 tl kari olur. Suan icin en uygun banka.

5.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Kardesiniz hangi sehirde yasiyor. Bazi sehirlerdede kapalicarsiya yakin fiyat verenler var. Cok acil degilse dedigim bankanin eksper gunlerini takip etsin kuveytturke gore gram basi 1 tl kari olur. Suan icin en uygun banka.
    Kayseri'de bahsettiğiniz bankanın subesine gitmesini söyleyeceğim. Teşekkürler Sn İbrahim.

6. Rica ederim, insallah bir sikinti cikmaz, bol kaznclar

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

Geçmişte ters şemsiye formasyonu yaşanmış

8.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Birbirimize fiziki gram altini en ucuz nereden temin ederiz konusundada yardim edelim.
    Sesinizi duyar gibiyim hepiniz kapalicarsi diyorsunuz ama ben istanbul disindayum. Sizler nereden aliyorsunuz gram altinlarinizi
    en uygunu iar ın kendi sitesi olan gramaltin.com ben hep oradan alırım.

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •