Sayfa 29/322 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 2573 madde; 225 - 232 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Epey olmuş yazılmayalı buralara .
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

3.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Epey olmuş yazılmayalı buralara .
    Bugünkü işlermlerin pastası varmıdır acaba. Açıkçılar fena dağıttı sanki bugün tahtayı

4.  Alıntı Originally Posted by fantayapar Yazıyı Oku
    Bugünkü işlermlerin pastası varmıdır acaba. Açıkçılar fena dağıttı sanki bugün tahtayı
    Açıkçı değilde deutsche bgc verdi yani yabancılar takası atardım mesajını erken görseydim alan citi ve meksa oldu zaten citi olmasa şu 2 gündür herhalde 3.6 larında altına gelebilirdik...Yt değildir ben bilanço ve 2019 yılını da güzel geçirebilir diye aldım ayrıca ky yok bu benim için en güzel şey...

5. Yapi kredi 8 tl verdi anadolu hayat emeklilik e bakalım bizimkine kaç vericek veya diğer kuruluşlar anadolu sigorta da 324 açıkladı bakalım bizimki ne sergileyecek görelim.Ben sabırla merakla bekliyorum sonuçları...Yatırım tavsiyesi değildir sadece sesli düşündüm...

2019 Ocak yabancı işlemleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Aksigorta

Kapanış (TL) : 3.8 - Hedef Fiyat (TL) : 4.9 - Piyasa Deg.(TL) : 1163 - 3A Ort. İşl.Hac.(mn$) : 0.17

AKGRT Equity- Öneri :AL Get.Pot.%: 29 Analist: [email protected]

Aksigorta 4Ç18: Yüksek kombine rasyosu, sınırlı negatif

Aksigorta yılın son çeyreğinde beklentilerin biraz altında 62.5 milyon TL net kar açıkladı ISY: 68 milyon TL Piyasa: 65 milyon TL). Böylece 2018 net karı 228 milyon TL olarak gerçekleşerek 2017'ye göre %79 büyüme kaydetti. Beklentilerin altında kalan kar rakamı oto segmentindeki zararlardan kaynaklandı. Bu da 4Ç18 kombine rasyosunu bir önceki çeyrek kaydedilen %99 seviyesinden %107 seviyesine çıkarttı. Şirketin trafik segmentinde artan pazar payı yatırım gelirlerini desteklemiş olsada kombine rasyosunu yukarılara taşıdı. Pirim üretimi zorunlu trafik sigortası ve oto segmentindeki pazar payı kazançları ve fiyat artışları ile yıllık bazda %50 oranında artış gösterdi. Aksigorta 2 milyar TL net nakit poziysonu ile 4Ç18'de 132 milyon TL net yatırım geliri elde etti. Bu rakam geçen sene aynı dönemde 57 milyon TL ve 3Ç18'de 110 milyon TL olarak gerçekleşmişti. Kombine rasyosundaki yükseliş hafif olumsuz bir algı yaratsada, şirketin rahat bir şekilde 200 milyon TL 2018 net kar hedefine ulaşmış olması destekleyici."

http://rapor.isyatirim.com.tr/2_20190208093602911_1.pdf

Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

8. Aksigorta, 2018 yılında %30 büyüyerek 3,4 milyar TL prime ulaştı - Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Aksigorta, 2018 yılında yüzde 30 büyüyerek 3,4 milyar TL prime ulaşırken, 228 milyon TL kar elde etti. 2018'de prim üretimini, önceki yıla göre yüzde 30, karını yüzde 79 artıran Aksigorta, trafik branşında yüzde 95, kasko branşında yüzde 12, motor dışı branşlarda yüzde 14 büyüme kaydetti. Aksigorta'nın hisse senedi 2018'de %21 getiri sağlarken BİST 100 endeksi üzerinde performans gösterdi.

2019 yılına çok güçlü başladıklarını dile getiren Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, "Şirketimizin piyasa değeri 2018 yılı sonunda 1.1 milyar TL'nin üzerine çıktı. Fon büyüklüğümüz yüzde 37 artışla 1.486 milyar TL'den 2.029 milyar TL seviyesine yükseldi. 2019 yılında da kolay, yalın ve erişilebilir sigortacılık vizyonu ile kalıcı üstünlük sağlayan sigorta şirketi olacağız. İnsan odaklı stratejimiz ile hissedar, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla değer yaratacağız" dedi.

Kolay, yalın ve erişilebilir sigortacılık vizyonu ile kalıcı başarı elde etmeyi hedeflediklerini belirten Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, "Yılın başında elde ettiğimiz ivmeyi, devam eden aylarda da sürdürdük. Özellikle trafik ve nakliyat branşında dikkat çeken bir büyüme elde ettik. Ürün gamımızı modüler ve müşteri odaklılık yaklaşımımızla geliştirmeye devam ediyor. Üçüncü çeyrek sonuçları da bu yaklaşım ve çalışmalarımızın etkili olduğunu gösteriyor. Ağırlıklı olarak odaklandığımız yapay zeka teknolojilerinden maksimum verimi almayı hedefliyoruz" dedi.

Aksigorta, müşteri, dijitalleşme ve teknolojiye odaklanarak, hizmet ve ürün gamını bu çözümlerle zenginleştiriyor, yatırım alanları olarak inovasyon, analitik, yapay zeka ve yeni teknolojilere öncelik veriyor.

Sayfa 29/322 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •