Sayfa 130/178 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon
Arama sonucu : 1422 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: DOGUB - Doğusan Boru Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Erzincan a kar yağmıştır kimse
    birşey beklemesi...
    ben çok şey bekliyorum, paramı katlayacağım dogub'da

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by UmutFakirinEkmeği Yazıyı Oku
    ben çok şey bekliyorum, paramı katlayacağım dogub'da
    gönlünce olur inşallah abeysinin
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

3. Özelleştirme idaresi yatırım yapmıyor ki fabrika çalışsın üretsin şimdi özelleştirme kim alacak bari devlet yatırım yapsın futbol kulüplerini kurtaracağına hem bölge insanı iş imkanı kazanır hemde devlet kazanır kısa Zaman'da özelleştirme programına alaınacapına düşünmüyorum hele tmsf elinde şirketler satılmadan buna sıra gelmez diye düşünüyorum endeks gelmiş 88.000 alınacak bir dünya ucuz hisse var ken şuan Doğub alınır mı?

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez hikayedir

4. [QUOTE=Nabız;3021292]Özelleştirme idaresi yatırım yapmıyor ki fabrika çalışsın üretsin şimdi özelleştirme kim alacak bari devlet yatırım yapsın futbol kulüplerini kurtaracağına hem bölge insanı iş imkanı kazanır hemde devlet kazanır kısa Zaman'da özelleştirme programına alaınacapına düşünmüyorum hele tmsf elinde şirketler satılmadan buna sıra gelmez diye düşünüyorum endeks gelmiş 88.000 alınacak bir dünya ucuz hisse var ken şuan Doğub alınır mı?

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez hikayedir[/QU

PİŞMANMISIN.....??

5.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    gönlünce olur inşallah abeysinin
    inşallah göğnümüzce olu abeysinin

6.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Özelleştirme idaresi yatırım yapmıyor ki fabrika çalışsın üretsin şimdi özelleştirme kim alacak bari devlet yatırım yapsın futbol kulüplerini kurtaracağına hem bölge insanı iş imkanı kazanır hemde devlet kazanır kısa Zaman'da özelleştirme programına alaınacapına düşünmüyorum hele tmsf elinde şirketler satılmadan buna sıra gelmez diye düşünüyorum endeks gelmiş 88.000 alınacak bir dünya ucuz hisse var ken şuan Doğub alınır mı?

alınır, aldık... 2.40 lardan başladık toplamaya.

7.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Özelleştirme idaresi yatırım yapmıyor ki fabrika çalışsın üretsin şimdi özelleştirme kim alacak bari devlet yatırım yapsın futbol kulüplerini kurtaracağına hem bölge insanı iş imkanı kazanır hemde devlet kazanır kısa Zaman'da özelleştirme programına alaınacapına düşünmüyorum hele tmsf elinde şirketler satılmadan buna sıra gelmez diye düşünüyorum endeks gelmiş 88.000 alınacak bir dünya ucuz hisse var ken şuan Doğub alınır mı?

şu an zarar ediyor ve %10 kapasite ile çalışıyor, boru üretmiyor, sadece kaliteli bir tuğla çeşidi üretiyor. özelleştirme gerçekleşirse yönetim giderleri azalacak, kapasite artacak ve kara geçecek. Mart ayında özelleştirmesi var ve girecek firma hazır.

8. 2 lot 2 lot alış giriyor, canlı tutuyor. fırsatını buldumu yapıştırıyor. 1000, 1500, 2000 lot. Kimse de yok. Dikkat çekmek için mi yapıyor, müşteri mi topluyor anlamadım. Neyse bekleyip görecez. Ytd.

Sayfa 130/178 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •