Sayfa 40/408 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 313 - 320 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. 27 Temmuz genel kurul toplantısından hiç bir beklenti yok anlaşılan.

Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku

Bu da son olsun haftalık çalışma notlarından...
    Avusturya DOCO..
    Grafiğinize birde böyle baktım sanki çıkış için kendine mekan hazırlıyor birde kanaldan gidiş fena değil

Yatırım Tavsiyesi Değildir

3.  Alıntı Originally Posted by mehmet16 Yazıyı Oku
    Grafiğinize birde böyle baktım sanki çıkış için kendine mekan hazırlıyor birde kanaldan gidiş fena değil

Yatırım Tavsiyesi Değildir
    Çok doğru bir tespit olmuş. Aslında TOBO boyun çizgisini kırdıktan sonra çizgiye kadar teyit için dönmesi beklenirdi ama kırarak altına sarkması beni kuşkulandırmıştı. Sizin çizdiğiniz alt tren desteği çalışmış görünüyor.
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

4. Doco ne zaman temettü verecek ve oran nedir? Bir arkadaş cevaplarsa sevinirim.

5.  Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku

Son 3 ayda AK Y. satışları..

TAKASBANK Verileri...

Görüldüğü gibi Fon kağıdı AK Y. satışları Emeklilik ve Yatırım Fonlarına da STOP yaptırmış gibi görünüyor. Neredeyse ellerinde kalmamış...

Gedik / Yatırım Finan vs alışları da gene Yabancı Takasına gönderilmiş olabilir çünkü kendi hesaplarında kalmamış.. ye gitmiş görünüyor dengelenmiş. Bunların da başka fonlar olduğunu varsayabiliriz. Aslında uğraştırmasa yazsa tahtaya satacağı miktarı alan alsa.. Ne kadar hisse satmak istediklerini piyasanın bildiğini varsayıyorum ama biz bilmiyoruz tabii ki.
    Toplanan mallar dolaşımdan çekildiği için takasta görünmüyor. Birileri uzun süredir malı paketliyor. Bugün ak yatırımdan satış gelmemiş. Dinlendirme çekmemişse bugün artık satışları bitmiş demektir, yarın belli olur.

Önümüzde temettü ve daha önce ifade ettiğimiz temel beklentiler var. Hisse fiyatı euro zirvesinden çok uzakta ve bence mevcut durum itibariyle euro zirvesinin yenilenmesi hak ediliyor.

Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku
    786 lotu olan dolaşımdaki hisselerin Binde 1 ine sahip oluyor 10 kişi aynı oranda alsa Dolaşımdaki hissenin %1 ini toplamış oluyor..
    31/07/2017 de 0.3081 TL Temettü dağıtacak..
    AK Yat dan satan fon temettüden önce satma çabası ilginç...
    AVRO güçlenirken bilançosu AVRO olan hissenin buralarda kalması ilginç....
    Euro,nun yükselmesi türk borsasında suni bir yükselmeye sebep olabilir ama bu şirket için hiçde iyi degil thy,den tl cinsinden ödeniyor yemek ücretleri ve şirket kazancını euro,ya çeviriyor euro ne kadar yükselirse thy,den yaptıgı kar,da o denli düşmüş oluyor............Ben böyle biliyorum
    Son düzenleme : AUDİ+; 25-07-2017 saat: 21:14.
    Göz olanı akıl olacagı görür..

7.  Alıntı Originally Posted by efeegecel Yazıyı Oku
    Doco ne zaman temettü verecek ve oran nedir? Bir arkadaş cevaplarsa sevinirim.
    2016 / 2017 Mali Yılı 1 Nisan 2016 - 31 Mart 2017 hesap dönemi Kar Payı Dağıtımına ilişkin
    olarak;
    Nakit olarak dağıtılacak toplam kar payı: 8.282.400 Avro
    Her bir hisse senedi başına dağıtılacak brüt kar payı: 0,85 Avro
    Her bir hisse senedi başına dağıtılacak net kar payı: 0,61625 Avro
    Temettü başlangıç tarihi: 31.07.2017
    Temettü ödeme tarihi: 14.08.2017

8.  Alıntı Originally Posted by mehmets59 Yazıyı Oku
    2016 / 2017 Mali Yılı 1 Nisan 2016 - 31 Mart 2017 hesap dönemi Kar Payı Dağıtımına ilişkin
    olarak;
    Nakit olarak dağıtılacak toplam kar payı: 8.282.400 Avro
    Her bir hisse senedi başına dağıtılacak brüt kar payı: 0,85 Avro
    Her bir hisse senedi başına dağıtılacak net kar payı: 0,61625 Avro
    Temettü başlangıç tarihi: 31.07.2017
    Temettü ödeme tarihi: 14.08.2017
    Teşekkür ederim.Benim 200 lot doco hissem sizin yazdığınıza göre 0,61625 x 200=123,25 Euro temettü alacak doğrumudur?

Sayfa 40/408 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •