Sayfa 390/408 İlkİlk ... 290340380388389390391392400 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. haftalık kapanış bazlı çizgi grafikte önemli dirençler aşılıyor.
    559-562 üstünde 640 seviyesine kadar çizgi grafik için direnç bulunmuyor.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...4e5001ffa2.png

2. Sanırım döküldüm kalanlara bol kazançlar

3. Bu kadar erken mi ? Hayırlı olsun dostum.
     Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    Sanırım döküldüm kalanlara bol kazançlar
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yeni bir restoran zinciri için çalışma var, tanıtımı yapılacak. Çalışan sayısını azaltarak 8000 lere indirdi. Finansal sorunları çözmek için adım atılıyor, uçuşlar yoluna girerse önümüzdeki yıl 10 milyar ciro rakamını yakalayabilir, çok heyecanlı olacak yolculuk. 10 milyon sermayeli bir şirket varmı eşi.

5.  Alıntı Originally Posted by preatoria Yazıyı Oku
    Yeni bir restoran zinciri için çalışma var, tanıtımı yapılacak. Çalışan sayısını azaltarak 8000 lere indirdi. Finansal sorunları çözmek için adım atılıyor, uçuşlar yoluna girerse önümüzdeki yıl 10 milyar ciro rakamını yakalayabilir, çok heyecanlı olacak yolculuk. 10 milyon sermayeli bir şirket varmı eşi.
    var ege gubre. onunda %45 i açık... doco 36 bin alıcı var tavanda dediler. vermedik niye basmışlar

Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    var ege gubre. onunda %45 i açık... doco 36 bin alıcı var tavanda dediler. vermedik niye basmışlar
    ege gübrede harika bir şirket bence ama, klasmanları farklı doco da 2021, 2022 de yıllık 10 milyar ciro olabilir mi diye düşünüyorum.

a1 çok göründü bugün işlemlerde ama bence bu konulara odaklanmak yerine gelecek projeksiyonuna bakmak gerek.

7.  Alıntı Originally Posted by preatoria Yazıyı Oku
    ege gübrede harika bir şirket bence ama, klasmanları farklı doco da 2021, 2022 de yıllık 10 milyar ciro olabilir mi diye düşünüyorum.

a1 çok göründü bugün işlemlerde ama bence bu konulara odaklanmak yerine gelecek projeksiyonuna bakmak gerek.
    şahsen isterim daha öncede yazmıştım. aşı mucidi abimiz, doco yu kuran geliştiren abimiz.
    bunlarla gurur duymayıp da ne yapalım. sağolsunlar varolsunlar.

british airways uzun mesafe yolculuklarının ikram hizmetlerini devraldı, avrupa'nın en büyük gurme mutfağına sahip oldu. abd'de delta airlines ile 10 yıllık anlaşma yaptı 800 uçak için, finans sorunlarını çözmek için bedelli yapmak yerine tahvil çıkarıyor 2014 te olduğu gibi, birde abd'de gurme mutfağı kurar ve diğer havayolları ile anlaşmaya giderse muhteşem olur. hisse düşer çıkar ama bu insanlara saygı duyuyorum kendi adıma. azimli ve profesyoneller. bir kaç yıl buralarda olacağım.

Sayfa 390/408 İlkİlk ... 290340380388389390391392400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •