Sayfa 141/191 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon
Arama sonucu : 1525 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. endeks giderken yüzde 50 (!) artan kağıdımız endeksin düşüşüne en fazla tepki veren kağıtlardan oldu bu hyasiyetli davranışından dolayı kutluyorum kendilerini
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

2. Patron bey sen de mal, bende para çok, sen aşağı bastıkça ben alıcam, ne yapıcaz böyle, dikkat et oyun kurucusu olarak pozisyonlarını kaybetme

Forumdan bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by cunozan Yazıyı Oku
    Patron bey sen de mal, bende para çok, sen aşağı bastıkça ben alıcam, ne yapıcaz böyle, dikkat et oyun kurucusu olarak pozisyonlarını kaybetme
    patrondada adilik diz boyu çaktıkça çakıyor hisseyi

5. Tahtada ne yapacağını şaşırdı bence, malı kurumlar arasında dolaştırarak, milleti dökmeye çalışıyor, finans, iş bankası, ziraat, burgan, acapital, Deniz den yaptığı işlemleri görseniz adeta komedi filmi izliyorum. Patron bey istediğin kadar aşağı basabilirsin, daha çok mal alıcam. Bu Arada yalnız dikkat et, yukarı milletin görmediği kademelere yazılan satışları bir gün çizmesinler...

6. Cunozan bu hissede beklenti ne satış mi ortak değişimi mi yada yeni bir yatırım hamlesi mi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,232
    hayırdır kafasına daş mı düştü durdo gitti diye mi gitti!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    hayırdır kafasına daş mı düştü durdo gitti diye mi gitti!
    Sıkıntı yok Hocam o kadar hızlı geri dönüyor ki anlayamıyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 141/191 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •