Sayfa 147/191 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon
Arama sonucu : 1525 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Acunun kanalı ile dobur arasında bir benzerlik yok, dobur 81 adet dergi, 21 Web sitesi ve 20 tablet uygulamasının lisansını elinde bulunduran bir medya şirketi, bu ekonomik ortamda dergi satışlarının yüksek olacağını sanmıyorum, dolayısı ile reklam gelirleri az olacaktır diye düşünüyorum, ama tv8 öylemi, aldığı reklamlar ortada, yani bu tahtada patron ne derse o olacak, satış hikaye gibi geliyor bana, tahtadaki işlemler saçma sapan, vakıf geçen hafta 50 lot mal aldı,2,735 ortalama ile, bugün hepsini 2,74 ortalama ile verdi, iş alıyor, aşağı veriyor, deniz alıyor aşağı veriyor, patronun derdi mal çıkmak olsa yukarı çeker, işlem hacmini açar, hikayeler yaratır, ama adamın derdi bence kaptırdığı malları yerine koymak, taktik belli aşağıdan al, yukarı çek, küçükleri orada mallandır, sonra tekrar aşağı bas, orda malı sabırla topla, yine yukarı çek, ama unuttuğu bir şey var, şahsım için yukarı çekerse malımız var, aşağı basarsa paramız var.

2. Dobur için kanal açmak çocuk oyuncağı kaldı ki her şey web yayın ve Almanlar işini bilir

3. Web içerikleri sunuculari artık üretici yayın kuruluşlarına komisyon ödeyecekler gelecek yıllarda az buz degil

4. Kötüsü 50 milyon USD satış tır dobur için

5. 50 milyon usd, yani hisse başı neredeyse 13,5 TL, ağzından bal damlıyor, bu fiyat olsun, kazancımın 5 te 1 fiyatını gider hayır kurumlarına bağışlarım )

6. Patron bayram harçlığı dağıtıyor

7. İnwesting com da bir grup spekülasyon yaptı okuyun

8. Grup acemi çıktı o zaman, yukarda malı verdik alın sizin olsun diye, gün bitmeden iade ettiler malımızı, malda sıkıntı var sanırsam

Sayfa 147/191 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •