Sayfa 156/191 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon
Arama sonucu : 1525 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Tahtayı çizeni bir yakalasam varya, durup durup bizim malları alıyor, ne yapacak acaba derseniz

2. Tursusunu kurar yahu neyi alıyor kendi alıyor kendi satıyor 3_4 kademe boşluk 1 lot dahi alıcı gelmiyor oda kendi alıyor kendine geri satıyor gidecek hisse bekler mi aynı yerde dönüp duruyor 10 kademede mal bu 😀 bugün etyat %14 yükseldi avod tavan yaptı gidecek hisse nasıl da gidiyor dimi bu napıyor dansöz gibi kiviriyor 10 kademede birsey yapabileceği yükseltecek yok fazla bile tuttu zaman bol o 2.70 ve daha alt rakamlar buraya gelecek 😀

3. Arkadaş sana mı inanıcam, portföyümde duran mala mı inanıcam, malın varsa yaz alsınlar,

4. Sende de mal hiç bitmiyor ha hayırdır satıyorsun satıyorsun hala mal var 😁ben alttan alicam herzamanki aynı terane degisen ne var yemem ben bunlari alan satan yok tüm işlemler kendine ait adamın 2.70 den alınca aldık yazarız 😀fazla söze gerek yok

5. Bendeki mal bitmez arkadaş, patrondan özel fiyat bekliyorum, 1 6 aydık özenle topladığım malı tahtada verecek kadar akıllı değilim

6. desene o zaman bu kagıt sendekiler yuzunden 3 ustunde kalıcı olamayıp asagıya gidiyor oho tamam o zaman daha cok 2.70-3 arası git gel yapar alır satarız patron o ozel fiyatı vermez gecen yıl mipaz hurriyet dgzate gazıyla 2.70 den 5.20 yaptı ordan verdi millete ohooo daha cok iyi bir haber gelecekte patron dogan hisseyi kaldıracak sen de vereceksin neyse ben asagıda bekliyor olacagım 3 en fazla 3.09 lar ustune neden cıkamadıgı belli oldu 3 aydır hadi sana hayırlı isler .
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

7. Aynen arkadaş bendeki bir şey değil de sard arkadaşta çok mal var, o yüzden sen rahat ol, 2,70 e gelirse alırsın, yalnız 2,75 te 60 bin lotluk alış ordinosu var,

8. ben malı ak yatırımdan 35 bin adetini dağıttım haberiniz olsun dunkü satışlar benimdi bu adamlarla uğraşmayın ya malınızı satın yada ekrandan uzak durun o gideceği yeri size geri veririr bye

Sayfa 156/191 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •