Sayfa 73/191 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 1523 madde; 577 - 584 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. bu hisse hakkında bilgisi olan caktırmadan toplanıyormu tavan olma ihtimali varmı ? mipaza ayk uydurmuyor cıkarken alsak 3.30 ustunde is gorur ama oraya bile cıkmaz sanmıyorum
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2. alınmaz bu kagıt nasıl spek varsa bunda korkudan altına sıctı bi yazdım dusurdu demkki alınmazmıs sıg hisse bi boka yaramaz bosa yorum yapmısız
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

3. Toplamaya devam ediyorum, düştükçe alıyorum. Zamanı gelince tavan tavan serilerini görebiliriz.

Bu şirketi bilirim. Türkiyenin en iyi dergi grubu ama dergicilik kadin dergileri hariç karlı bir sektör değil. İnternet ile birlikte öldü. Ancak şirket pek hissesine sahip çıkan bir şirket değil.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tekrar zamanın yaklaşıyor.. Dobur 2,67/2,82 bandı... dikkat ile takip edilmeli. Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

6.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Tekrar zamanın yaklaşıyor.. Dobur 2,67/2,82 bandı... dikkat ile takip edilmeli. Bol kazançlar
    O seviyeler çok zor hatta imkansız derim ben. 3.67-3.82 bandı derseniz tamam anlarım.

7.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Tekrar zamanın yaklaşıyor.. Dobur 2,67/2,82 bandı... dikkat ile takip edilmeli. Bol kazançlar
    hani düşecekti yükseliyor bu! Kaçırmadan takibe alınmalı. Hedef 4.0 üstü gibi

8. Mıpaz giderde dobur neden gitmez kii,sanırsın üvey..

Sayfa 73/191 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •