Sayfa 75/191 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1523 madde; 593 - 600 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Sen beklemedesin...beklemeye (beni), devam..
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2. bu hissenin ebesini mumyalamıslar el fatiha
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

3. Yakında güzel bir hareket olabilir ytd

4. Kagit 3.69 3.70 di.. altlar dolu idi.. 3.68 de 50 bin , 3.67 de 38.000 , ....diye ,toplam alici 140 150 bin lot , toplam satici 46.000 lot gordum tawana gider gun sonu diye dusundum , birden saniyesinde altlardaki 3.55 e kadar taaaam 14 Kademe silindi o yuklu lotlar saka gibiydi ..yazik ettiler yukardan alanlara..kim yaptiysa cok gaddar adammis haysiyet yoksunu gordum ama bu kadarini gormediydim bi tahtada :D doburuda tanimis oldum .. yazdiklarim asla yatirim tavsiyesi degildir

Bugün güzeldin...
    Yarın bekliyoruz buyur..
    Sıkıntı yapma...
    Hükümetle de aranı iyi tutmaya çalışıyorsun...baksana cumhurbaşkanımızın her davetine toplantısına basın olarak sende katılıyorsun..
    Koşa koşa gidiyorsun...daha önce müdürlerin giderdi ama şimdi sende katılıyorsun..aranı iyi tutmak istediğini ne kadar da belli ediyorsun...
    Maksat ....
    Hadi hayırlısı....
    Tevekkül bizden ..
    Bereket allahtan..

Seans sonu çok kuvvetli ve sağlam durdu...
    Sanki gideceğim ama ortamı kokluyorum der gibiydi...
    Bakmışsın bir anda 2. Veya 3 günde 5.00 tl yapar mı..yaparsın..sen kısa mesafe koşarsın hemen sonuç almak istersin..
    Öyle uzun koşu maratondu sevmezsin..bşr anda koşayım bitsin dersin...bakalım..görelim...
    Tevekkül bizden...
    Bereketi allahtan..

7. yok bı cıkıs haraketı varmı bı yorum yapacak arkadaş

Sayfa 75/191 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •